Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutatnátok be a párotokat...

Hogy mutatnátok be a párotokat otthon, ha c.gány és idősebb is?

Figyelt kérdés

A nővérem nevében írom a kérdést, aki tőlem kért tanácsot. Én jobb híján annyit tudtam tanácsolni, hogy kezdjen beszélni róla itthon, hogy megismerkedett valakivel, de ő kicsit idősebb. Azt, hogy c., szerintem még hanyagoljuk...


Kérdeztem róla, mondta, hogy egy buliban ismerkedtek meg még a nyáron a Balatonnál és hogy már szinte nála is lakik. Megnéztem a Facebookon is, sajnos nem az értelmesebb fajtából való. Pl. Iskolák: "az élet iskolája", lefotózva a garázsban a 4 magánrendszámos kocsi, stb. Slusszpoén, hogy 3 gyereke van, 3 különböző nőtől.

Kérdeztem a tesómtól, hogy mivel foglalkozik, vagy dolgozik, de kitérő választ adott, hogy vállalkozó, meg hogy nagyon sok dologgal foglalkozik egyszerre és hogy ő sem érti mindig.


Azt mondja, hogy nagyon szerelmes és nem akarja ezt már a szüleink előtt sem titokban tartani, konkrétan közös karácsonyozást tervez, meg hogy utazzunk majd együtt. Szerintem meg ez így is, úgy is katasztrofális lesz. Nem rasszisták a szüleink, értelmes, diplomás emberek. De mégis, szerintem egy szülő nem ilyen férfit képzel el a lánya mellé.


2020. okt. 19. 21:25
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
95%

Kedves 21-es válaszoló!


Már miért ne lennék cigány?! :D

Csak tudom... fekete cigány vagyok bizony, de nem tartozom a kisebbség többségèbe. Nincs magas vegzettsegem, se semmi különleges dolog velem kapcsolatban, viszont tudok viselkedni, megfelelően kommunikálni, illetve a munkám miatt sokan tisztelnek, és én viszont tisztelem mindazokat, akik kiérdemlik. Véleményem szerint, ez teljesen alap dolog, nem kell hozzá semmi különleges képesség.


A kerdezőt és családját rendkívül sajnálom, mert a nővérke cigány barátja, a cigányság nem azon kis rétegét gyarapítja, akik normálisak, hanem épp ellenkezőleg. Kihasználja, tudja, hogy megtehet vele bármit, mert a nővér nem tudja véka alá rejteni érzéseit, és piszok módon vissza fog élni vele a cigány. Elpazarol pár évet az életéből, - ne adj Isten gyereket is csinál neki- aztán tönkrevágja az életét. Marad egyedül gyerekkel/gyerekekkel, és örül majd, ha kifog egy újabb aranyhalat e kegyetlen világból.

Nem is értem az egészet! - tanult, művelt lány, értelmiségi szülők gyermeke. Hogy képzelte, hogy idáig lesullyed? Valaki írta, kicsi az önbecsülése. Egyetértek. Azt kellene benne felerősíteni, és önmagától rájönne rossz ösvényre tévedt. Más opció nincs. Vagy a szülőket bevonni, és messze elkoltoztetni a lányt! Sok sikert kívánok a megoldáshoz, ne hagyjátok annyiba a dolgot, mert az ÉLETE megy rá!!

Maradok tisztelettel: egy cigány

2020. okt. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
5%
Mit nem mondasz majd te döntöd el mi.?? Majd én azt tudom
2020. okt. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
95%

Tuti fent van társkeresőn is.


Én simán megtaláltam az ilyen jó madarakat, ott elkezdtem velük beszélni, persze ők tolták a szöveget én meg print screen és küldtem a barátnőmnek ...


Vagy kérd meg egyik bnőd írjon a csávóra, ha ez sem ébreszti fel veszett fejszve

2020. okt. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
92%

Ha ez igaz akkor.bizony sürgős intézkedést kell tenni ,észhez kell téríteni lányt.

És tényleg szólj azonnal szüleidetknek hogy kiben szeretett bele kicsi lányuk.

2020. okt. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
92%

Sajna itt nem a származással van a gond, hanem mindig a körülmények számítanak, hogy az ember hogy/hol/milyen szülőkkel nő fel.

Off:

Én is cigány vagyok, mégis műszaki diplomám van. Normális életet élek. Egyedül, nincs idióta családom, mindenki dolgozik, nem lopnak, fürdenek stb.😀. ( tipikus előítéletek)

Viszont sajnos az ismerkedés az előítéletek miatt kb. lehetetlen, bár annyira nem látszik rajtam :/ aztán még így is. Bezzeg ilyen aki meg a rosszabik fajta, simán tud ismerkedni :/

29f

2020. okt. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
90%
Van gusztusa az egyszer biztos a tesódnak..... Jóval vénebb is a csávó, "vállalkozó", ezt inkább hagyjuk is mit is takar. 😃Cigány is, szanaszét gyártotta kölyköket 3 nőnek. Tényleg álomparti. Én inkább kihagynám a bemutatót a helyében. A szülők min. infarktust kapnak, ha meglátják.
2020. okt. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
4%
MajdénmegMondomHogyITTKIACIGány!! Senki. Mert mindnyájan emberek vagyunk haha
2020. okt. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
57%
Úgy látszik a nemzeti öntudatra való nevelés elmaradt nálatok. Viszont előbb-utóbb pofára fog esni. Kérdés, hogy mekkora és milyen kárral fogja elszenvedni.
2020. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
95%
30 éves cigány nő vagyok. Ilyen típusú férfival nem kezdenék. Egy jó tanács a nővérednek. Sose fog megszabadulni tőle. Cigánnyal akkor van vége mikor ő akarja. Amíg a férfi vele akar lenni nem fog tudni tőle megszabadulni. Tapasztalat. Jobb, ha megpróbál most kiszállni talán még nem késő.
2020. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
95%
Azt vázold fel a tesódnak, hogy ő lesz a 4. szingli anyuka a pasas gyerekével. Ha ez megtörténik, akkor az életben nem fog kelleni más pasinak. Nem csak a félcigány zabigyerek miatt,hanem az miatt sem, hogy képes volt ilyen szintre süllyedni, ilyen emberrel összejönni. Ja és azonnal avasd be a szüleidet, hátha tudnak rá hatni valamivel!
2020. okt. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!