Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutatnátok be a párotokat...

Hogy mutatnátok be a párotokat otthon, ha c.gány és idősebb is?

Figyelt kérdés

A nővérem nevében írom a kérdést, aki tőlem kért tanácsot. Én jobb híján annyit tudtam tanácsolni, hogy kezdjen beszélni róla itthon, hogy megismerkedett valakivel, de ő kicsit idősebb. Azt, hogy c., szerintem még hanyagoljuk...


Kérdeztem róla, mondta, hogy egy buliban ismerkedtek meg még a nyáron a Balatonnál és hogy már szinte nála is lakik. Megnéztem a Facebookon is, sajnos nem az értelmesebb fajtából való. Pl. Iskolák: "az élet iskolája", lefotózva a garázsban a 4 magánrendszámos kocsi, stb. Slusszpoén, hogy 3 gyereke van, 3 különböző nőtől.

Kérdeztem a tesómtól, hogy mivel foglalkozik, vagy dolgozik, de kitérő választ adott, hogy vállalkozó, meg hogy nagyon sok dologgal foglalkozik egyszerre és hogy ő sem érti mindig.


Azt mondja, hogy nagyon szerelmes és nem akarja ezt már a szüleink előtt sem titokban tartani, konkrétan közös karácsonyozást tervez, meg hogy utazzunk majd együtt. Szerintem meg ez így is, úgy is katasztrofális lesz. Nem rasszisták a szüleink, értelmes, diplomás emberek. De mégis, szerintem egy szülő nem ilyen férfit képzel el a lánya mellé.


2020. okt. 19. 21:25
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
98%
Itt nem ez a kérdés, hanem, hogy hogyan ébreszd rá a tesódat arra, hogy mekkora hibát követ el... kevés szitura mondom, hogy a családtagnak közbe kell lépni és beavatkozni, de ez tipikusan az.
2020. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
98%
Ezt a 3 gyerek 3 helyrõl dolgot sem érzi intõ példának?
2020. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
98%
Az első válaszolóhoz hasonlóan gondolim én is.
2020. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

Próbáltam neki mondani, hogy talán nem ez a férfi lesz számára az igazi, de hajthatatlan.

Azt mondja, hogy mellette rögtön biztonságban érezte magát és hogy tökéletesen megértik egymást. A nővérem 22 éves, ez a férfi 43. El nem tudom képzelni, hogy mi lehet az a téma, amiben ők tökéletesen egyetértenének.


Az a gond, hogy a tesómnak eddig az életében mindig a tanulás volt az első. Ő mindenhol kiemelkedő akart lenni, mindenből a legjobb. Egyetemen is folyamatosan tanult, prezentált, versenyekre járt. Nem volt soha az az igazán bulizós lány, 2-3 havonta, ha elment talán. Ismerkedni sem ismerkedett szerintem évek óta, mert 16 éves korától 19 éves koráig barátja volt és nagyon nehezen tette túl magát rajta. Szóval szerintem ő most azért is van annyira oda érte, mert végre valakitől megint megkapja a figyelmet és a szeretetet (?).


A gyerekekre annyit mondott, hogy "hát egyik nő sem lett az igazi, mint kiderült". És hogy azért nem szakít senkivel, mert volt a múltban pár félresikerült kapcsolata.

2020. okt. 19. 21:38
 5/51 anonim ***** válasza:
99%
Ha ezzel nem áll össze, nemsokára talál egy másik ilyet. Kisebbségi érzése van, azért választ ennyire maga alá. Volt barátnőm nekem is, aki beszélni is alig tudó, félanalfabéta fogatlan öreg fszikkal járt egész életében, mert erős kisebbrendűségi komplexusa volt
2020. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
93%

Őszinte leszek. Mondom ezt úgy, hogy a legjobb barátnőm cigánylány, a szüleit is mádom. Sógorom is cigány, de ő soha 1 napot nem volt munkanélküli. Becsületesen dolgozik, és imádja a nővéremet, lassan 26 éve boldog házasok. Szóval nekem nincs bajom a cigány emberekkel, mert van köztük akik becsülezes, szeretnivaló emberek. De ha a lányom egy ilyen semmirekelővel állítana be, akkor teljesen mindegy hogy fehér vagy cigány. Lebbe belőle balhé, hogy a lányom annyira ostobán vak, hogy nem látja az igazságot. VAgyis egy semmirekelő, tolvaj alak, aki már 3 nőt felcsinált. GYerekeit tuti nem támogatja, és lehet a fele igazságot sem tudja, pl: börtöntöltelék. Nem örülnék neki. Nem írtad mennyi idős a nővéred, és mennyi a srác.

Mert ez is fontos. Ha a nővéred még kiskorú, akkor tennék róla, hogy a srác önként elmenjen, és békén hagyja. Ha már elmúlt 18 éves a nővéred, akkor csak annyit tehetek, hogy nem engedem be a házamba, és nem veszek tudomást róla.

2020. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
97%
Nem az a probléma hogy cigány, vagy hogy idősebb. Hanem az hogy "vállakozik" ami bizony olyan tevékenységeket fed le amikről jóérzésú ember még csak hallani sem akar. Az ilyenek portfóliójába tartoznak olyan dolgok is mint drogok és prostitúció amitől azért félteném családom nőtagjait. Az aranyásó nővéredről nem tudok mit mondani, ha a diplomás szüleid ezt tudták kinevelni akkor nézzenek szembe ezzel.
2020. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
99%

Mennyi ilyen van sajnos. Nem a származása a baj. Hanem a tipikus rosszfiú kétes ügyletekkel 3 gyerekkel stb. Én biztos belebetegednék ha a lányom ilyen pasit választana.

Én konkrétan kavartam c*gány lánnyal fél évet, aki diplomás volt, saját lakás, igényes nő stb. Már azóta van egy magyar férje de beszéd szintjén jóban vagyunk. Szóval nem a származás a baj hanem, hogy a pasi ki tudja mibe viszi majd bele. Sajnálom. :(

2020. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Nem aranyásó egyáltalán!

Mi sem élünk rosszul, sőt, szerintem bőven a magyar átlag felett élünk még mi is a tesómmal, úgy, hogy egyikünk sincs 25. De nyilván a garázsunk nincs tele minimum 40 milliós autókkal.

2020. okt. 19. 21:53
 10/51 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy. Remalmaimban se jöjjön elő.
2020. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!