Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapcsolati krízis a hetedik...

A kapcsolati krízis a hetedik évben érkezik el, vagy 7 év eltelte után? Vagy ez csak a házasságokra vonatkozik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 18:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Állítólag a hetedik év a házasságban. De lehet, házasságon kívűli kapcsolatra is mondják. Pár hónap, és én is a bűvős 7. évbe lépek a párommal:D
2010. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

Butaság ez egy babona. Ha szeretitek egymás mindegy, hogy hat, hét vagy nyolc évnél tartotok, akkor is boldogok lesztek.

De ha gond van, akkor az akármikor előjöhet.

Mi a férjemmel a hetedik évben házasodtunk össze, most tartunka tizediknél, és egy édes kisbaba a hasamban azt várja, hogy még szorosabbá tegye a szerelmünket, ami már így is olyan erős, hogy bármit kibír.


Sok boldogságot, és ne foglalkozz a babonákkal.

2010. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Eredetileg a házasságra vontakozott, mert amikor keletkezett, akkor az emberek nem éltek együtt házasság nélkül.

Az egésznek meg annyi az alapja, hogy ha valakivel (kb) 7 évig együttél valaki, akkor az elsö nagy szerelem (rózsaszin köd) már elmúlt, a másiknak a szokásait megismerte, a jókat és a rosszakat is, ezért már nem sok újdonságot nyújt. Ilyenkor könnyebben kerül válságba a kapcsolat, ha nincs tartós alapja, mint megbecsülés, szeretet (NEM szerelem), tisztelet, bizalom, meg egy nagy adag akarat a kapcsolat ápolására.

2010. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az Amerikai pitében 9 vagy 10 évet mondtak :)
2010. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki hisz a babonákban, annak fog ez bejönni.Mondom ezt 17 év boldog házasság után.
2010. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
h
2010. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
És mi van azokkal, akik két év után elválnak?
2010. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
30%
Ennek az egésznek annyi valóságalapja van hogy a testük 3 évig termeli azokat a hormonokat ami a ,,szerelmes vagyok''érzést csinálja..+ egy emberbe 2× lehet az ember szerelmes és akkor is 3 évig..de ezek csak hormonok..utána is megmarad a szeretett ami néha sokkal erősebb mint a szerelem..már nem a hormonoktól függ az egész..Nyugi:)
2010. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Állítólag a hetedik év a kritikus, én örültem is, amikor minden gond nélkül eltelt a hetedik év. A kilencedik lett a kritikus, a végső:-((
2010. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem a -ben következett be. :) Pedig nem vagyok babonás-
2010. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!