Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Kapcsolati probléma! Ki készít a párom!

Figyelt kérdés

Párommal mostanában nehezen jövünk ki.Van 2 gyerekünk,ő sokat dolgozik,én alíg várom hogy haza érjen és együtt legyünk,mert szörnyen magányos vagyok.De ha otthon van folyton veszekszünk,én mondok valamit,ha neki nem tetszik rögtön elkezd kiabálni,és bolhából elefántot csinál.Ilyenkor nagyon durva,és össze vissza szíd.Erre én fel kapom a vizet,mert így bánik velem és elegem van belőle,nem akarok jó pofizni vele.Ekkor meg ez

a baj,ezért szíd engem,hogy én mindig fel kapom a vizet és mindig veszekszünk,ezért már utál itthon lenni.

Hirtelen ideg beteg lesz mindenen,és borzasztó féltékeny!

Sokszor itt hagynám,mert ha egyedül lennék talán nyugodtabb lenne az életünk,de másrészről szeretem nem vagyok rá képes.Ha nem veszekszünk jól elvagyunk.Ti mit tennének?


2010. nov. 18. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

ugye jol gondolom h nem dolgozol?


keress vmi elfoglaltságot

2010. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Játssza az eszét, hogy ő a nagy kegyúr.Ha ordibál veled, akkor mit szeretsz benne? Sérteget a féltékenységével, te pedig szerelemről papolsz...

Egy nőben azért legyen tartás.Mondd meg neki, hogy ez téged bánt, és mi a véleménye erről.

2010. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

A párod is beleesett a férfiak tipikus csapdájába, a kényelembe. Mivel otthon vagy ( gondolom még kicsik a gyerekek ) elvégzed a házi és házkörüli munkát, ellátod és foglalkozol a gyerekekkel, a párod meg napközben távol van és emberek között van. Egy fikarcnyit sem fárasztja magát azzal, hogy belegondoljon hogy amit te csinálsz az is teljesértékű állással egyenlő...........sőt, a kicsikkel meg egyenest non-stop műszak.


Ha szereted és mellette akarsz maradni, akkor vagy leülsz vele nagyon komolyan beszélgetni, vagy ha az első mondatból is vita kerekedik, akkor vedd elő a hűvös énedet. Légy távolságtartó, szótlan, hűvös és kerüld. Néhány nap és észre fogja venni a változást, és akkor mikor ő kezdeményezi a problémák okait, akkor lehet hogy hajlandóbb lesz egy beszélgetésre.

2010. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne ülj egésznap otthon egyedül pakold össze a gyerekeket és meny el valahova, rokonokhoz, kismamakluba és 2-ben menyetek el valahova valamelyik hétvégén.
2010. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első, orvos látott?

Két kisgyereket próbálkozz ellátni, közben háztartás stb. Csak egy napot csinálj végig, aztán kérdezz, hogy nem dolgozik-e a kérdező.

2010. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
1 és 3 éves a gyerekem van,kora reggel elmegyünk oviba ,a picivel,pedig utána még boltba megyek aztán haza.elkezdek takaritani,aztán pedig főzni,közben a kislányomra figyelnem kell,11 körül mindig elalszik,aztán meg kelthetem mert délre megyek a fiamért az oviba,mert sajnos egyenlőre csak délig hagyhatom ott,épp hogy elkészül az ebéd.Haza jövünk az oviból ebédelünk.Aztán kb 2-3 órám van mire a párom haza ér,de addig is folytonos tenni valóm van a 2 gyerek mellett.Persze a héten volt,nálunk lakásfelújítás is,amiben én is kivettem a részemet,festettem,közben az én feladatom volt a takarítás is+ a gyerekek is.Hulla vagyok én is,de nem szoktam a családomon "leverni".Ennyi elfoglaltság éppen elég!Az a baj hogy nem ért meg engem,ő szerint én egész nap itthon vagyok ,semmit nem csinálok,ha mondok valamit vagy tervezek valamit,szinte biztosan beleköt valamibe.Egyik percben kedves,másikban már kiabál valamiért.Nem tudom miért lehet nála ez a hangulat váltás.Nem érti meg mennyire kikészít ezzel,miután kiabál velem,pár perc múlva meg jön kedvesen mintha semmi nem történt volna.Lehet tényleg ki kéne kapcsolódni..
2010. nov. 18. 19:40
 7/13 anonim ***** válasza:

próbálnék szabad teret adni neki és nem egyből megrohamozni ha haza jön.Tudom hogy szar otthon lenni egész nap a két gyerekkel ,de akkor próbálj meg hétvégente elszabadulni otthonról menj el a bnőkkel kapcsolodj ki.Bizd a párodra a gyerekeket.Vagy mikor látod rajta hogy nem fáradt akkor közeledj felé,sok kapcsolat ezért megy tönkre.légy elnézöbb még haneked rossz is.

21/N

2010. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Azért a talpát nem kell nagyon nyalogatni. Az ő munkája is munka és a tied is. Egál. Kedveskedjen ő neked.
2010. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést...Nekünk 1 gyerek van és nincs féltékenykedés...Ennyi a különbség.A folyamatos veszekedés megvan...Sokszor leszarva érzem magam,ő meg elvan a kis világában.A legszarabb,hogy nem lehet vele leülni beszélgetni,mintha nem is érdekelné,mi van velem.Valahogy szeretném felhívni magamra a figyelmet,de nem tudom,hogyan...Én ezt lelkiekben valahogy úgy "élem túl",hogy ha a gyerek alszik,próbálok magamra figyelni,pl.olvasni(persze,ha a házimunka kész),vagy szépítkezni...stb.
2010. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A férj hazaér a munkából és a három gyermekét pizsamában találja a kertben, a sárban hemperegve játszanak, körülöttük üres kekszes dobozok, chipszes

zacsik, üdítős dobozok mindenhol szanaszét.

A feleség autójának az ajtaja tárva nyitva, csakúgy mint a kert bejárata, a kutyának nyoma sincs.

Amikor belép a házba még nagyobb rendetlenség fogadja. Egy csillár leszakadva törötten hever a földön, a szőnyeg a falhoz gyűrve. A nappaliban

a tv teljes hangerővel üvölt és mindenhol szanaszéjjel ruhadarabok és játékok hevernek. A konyhában a mosogató dugig edényekkel, az asztalon és a

tűzhelyen ételmaradékok, a hűtő ajtaja tárva nyitva, a kutyakaja szétszórva a földön, egy törött

pohár az asztal alatt, kis kupac homok az ajtó mögött... Egyből rohan fel a lépcsőn (átgázolva a további játékokon,ruhadarabokon és egyéb akadályokon)

aggódva keresi a feleségét, attól tartva, hogy valami baja esett. A hálószoba felé vezető úton észreveszi, hogy a fürdőszoba ajtaja alatt ömlik ki a víz a folyósóra, bent csuromvíz minden,

a WC papír legöngyölítve, borotvahab és fogkrém a tükörre kenve...

Most már rohan a hálószobába felkészülve a legrosszabbra.

És a feleségét ott találja az ágyban...édesen összekucorodva, egy könyvvel

a kezében, aki észrevéve, hogy megjött, felnéz és mosolyogva megkérdi tőle

- Szia drágám, hogy telt a napod?

A férj dühösen nézi

- De mi a fene történt ma itt?

A feleség ártatlanul

- Tudod mindennap, amikor hazajössz a munkából, meg szoktad kérdezni hogy mi a f..szt csinálok egész nap?

Férj még dühösebben:

- Persze,... ÉS???

Ekkor a feleség édesen rámosolyog:

- HÁT MA NEM CSINÁLTAM SEMMIT!!!!


Na ezt olvastasd el a pároddal :))

De akár meg is csinálhatod :)

2010. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!