Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Kapcsolati probléma! Ki készít a párom!

Figyelt kérdés

Párommal mostanában nehezen jövünk ki.Van 2 gyerekünk,ő sokat dolgozik,én alíg várom hogy haza érjen és együtt legyünk,mert szörnyen magányos vagyok.De ha otthon van folyton veszekszünk,én mondok valamit,ha neki nem tetszik rögtön elkezd kiabálni,és bolhából elefántot csinál.Ilyenkor nagyon durva,és össze vissza szíd.Erre én fel kapom a vizet,mert így bánik velem és elegem van belőle,nem akarok jó pofizni vele.Ekkor meg ez

a baj,ezért szíd engem,hogy én mindig fel kapom a vizet és mindig veszekszünk,ezért már utál itthon lenni.

Hirtelen ideg beteg lesz mindenen,és borzasztó féltékeny!

Sokszor itt hagynám,mert ha egyedül lennék talán nyugodtabb lenne az életünk,de másrészről szeretem nem vagyok rá képes.Ha nem veszekszünk jól elvagyunk.Ti mit tennének?


2010. nov. 18. 19:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Előző ez jó addig amig a férj nem veri szájba...Amúgy szerintem itt már a férjnek tuti hogy szeretője van egy ideje ti meg csak a terhére vagytok...
2010. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezt most a kérdezőre érted,kedves utolsó,vagy a hasonló sorsú válaszolókra?Nem feltétlenül egyből erre kell gondolni!
2010. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ez munkám ilyen szép boldog látszat családokkal foglalkozom,szakmai ártalom,hogy egyből erre gondolok...Sorry.
2010. nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!