Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová mehetnék? El kell tűnnöm...

Hová mehetnék? El kell tűnnöm innen!

Figyelt kérdés
A családom utál, amiért nem járok suliba. Kiskorú vagyok, anyámat nem érdekli mi lesz velem. Arra gondoltam, néhány napra eltűnök, csak felszállok 1 vonatra, és elmegyek. De hová menjek? Semmi rokonom nincs, aki befogadna. 3-4 napról lenne szó. Szerintetek hová mehetnék? Kerestetni tuti nem fognak...
2010. aug. 8. 13:19
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

én csak az olyan családokat nem értem akiknek kajára se telik panaszkodsz te is h 2 éve nem kaptál új ruhát nem azért de egy havi internet számlán tudnál magadnak venni egy nadrágot. gondolom egész nap a gép előtt ülsz az áram se ingyen van abból is meg lenne minden napra egy pl.kifli

17/L

2010. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
72%
már mint nem azt nem értem h vannak ilyen családok akik éheznek mert van sok az tény!!! DE AZ INTERNETRE MÉG IS TELIK..........
2010. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Az internetet se én fizetem, anyám netfüggő, álló nap a chaten lóg. Örülhetek neki, ha van 2 óra, amíg nyugodtan gépezhetek...
2010. aug. 9. 03:48
 44/45 anonim ***** válasza:

mennyi gyökér emberke :) mehet a lepontozás de annyira debilek vagytok...


összefoglalom amit leírt a kérdező: Magántanuló lett, mert lényegében a családja és iskolatársai terrorizálták, megverték stbstb. Az anyja nagy ivben szarik rá, piára cigire netre költi a pénzt, a csajszinak meg ennie alig van mit. Mégis mit vártok????? Hogy feláll és kész új életet kezd? Mert az olyan k.urva könnyü csak így ilyen lelki terror mellett. Ésszel nem éritek fel azt, amin ő keresztül megy. Egyelőre nem azért hisztizik, mert nem kapott új ruhát, hanem azt sérelmezi, hogy állandoan megverik úgy hogy nem tud napokig felkelni!!!!! és szerintetek még ő a hibás??? ha ezekután ő is egy agressziv állat lesz még azon se lehetne nagyon csodálkozni...hisz ezt látta ezt kapta. DE!!! reméljük hogy nem fog anyja nyomdokaiba lépni és normalizálódik a helyzete.


Szerintem próbálj meg dolgozni, pénzt összeszedni, leérettségizni aztán mégkomolyabb munkát keresni (tudomtudom, nehéz nagyon találni), mellette estin, levelezőn vmi tanfolyamot, szakmát elvégezni (munkaügyin keresztül lehet olyan tanfolyamokra járni, ahol fizetnek neked minimálbért azért mert naponta eljársz és tanulsz=szakmád lesz+pénzed közben). Érdeklődd meg az ilyen lehetőséget és járj és járj utánna a dolgoknak. Lehetőleg minél hamarabb eltünni otthonról, saját lábadra állni, és a lehetőségekhez mérten erősnek lenni új barátokat szerezni!

Sajnálom az életed!

NAgyon sok sikert!!!!


22L

2010. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Én is verekedtem suliba, engem is bántottak, volt hogy kiközösítettek, akkor keletkezett a könyvimádatom, a rajzolási mániám és azóta írok én is könyveket. Meg kell beszélni a dolgokat a családdal, találni kell egy hobbit, manapság amúgy is mindenki a hülye telóját nyomkodja.Menj pszichiáterhez és valahogy kezelnétek ezt a társadalomba való visszailleszkedést, mert a végén öngyi leszel és az se lesz jó, ha elmenekülsz az életből. Erősnek kell lenned és nem szabad megadnod azoknak akik utálnak, hogy gyenge légy. Hidd el, ők annak örülnek, ha gyengének láthatnak. Miért adod meg nekik. Ha ennyire gáz a suli, meg válts. Butaság a magántanulósdi. Inkább verjenek meg minden nap. De tudod mit? Egy idő után annyira elegem lett, hogy én vertem meg mind. Csak nem kell félni attól, hogy mi lesz, ha visszaütsz. Lehet nem vagy te olyan nebáncsvirág, ha kinyitod a szád. Ne félj és próbáld ki... Mi történhet? De tényleg mi? Beszólnak? Megvernek? Fűűűű. Nem hiszem, hogy ez akkora nagy szám. Én is egy lúzer voltam, de soha nem érdekeltek a többiek. Mára más lettem, stabil kapcsolatom van, jó munkám. Most felnőtt oktatásra járok és a csajok körülöttem baromságokról beszélnek én meg nem akarom hallgatni és olvasok. Már nem közösítenek ki.Én közösítem ki őket :D
2016. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!