Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová mehetnék? El kell tűnnöm...

Hová mehetnék? El kell tűnnöm innen!

Figyelt kérdés
A családom utál, amiért nem járok suliba. Kiskorú vagyok, anyámat nem érdekli mi lesz velem. Arra gondoltam, néhány napra eltűnök, csak felszállok 1 vonatra, és elmegyek. De hová menjek? Semmi rokonom nincs, aki befogadna. 3-4 napról lenne szó. Szerintetek hová mehetnék? Kerestetni tuti nem fognak...
2010. aug. 8. 13:19
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy lehet, hogy kegyetlennek érzed a kommentelöket, de ez az igazság! NEM vagy egyedül nem túl rózsás anyagi helyzettel. Az meg, hogy le akarsz lépni pár napra, kit segít ki? Azt akarod, hogy édesanyád aggódjon érted? önzö vagy, nem kicsit! Csak magaddal foglalkozol! Azt mondod nem szeret az édesanyád? Akkor szerinted hol foglalkozott volna a te lelkivilágoddal, hogy téged kiközösitenek az iskolában, meg megvernek??? Leszarta volna, nem vitt volna pszichológushoz, meg elengedte volna a füle mellett a pszichológus magántanulásosdi ötletét is. Ehelyett mi történt? Megfogadta a tanácsát, és szegény jól rácseszett, mert szembesülnie kellett a valósággal, hogy a lánya nem tudja megvédeni magát, nem tud kiállni magáért. Talán magát okolja. Szerintem szeret téged, nagyon, csak TE annyira csak saját magaddal vagy elfoglalva, hogy nem látod ezt.

Mi az, h nadrágszijjal vert meg? Ez a verés meg a magántanitásod valahogy üti egymást, nehéz elhinni!

2010. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos így van. Mai napig előfordul, leginkább minden héten, hogy ok nélkül nekem esik, és megver. Van, hogy napokig felkelni se bírok. Gyakran le is issza magát.
2010. aug. 8. 14:22
 33/45 anonim válasza:
72%

Ne haragudj, de nem lehet h veled van a probléma?

Nekem is elég nehéz gyerek korom volt, nálunk is volt olyan, hogy nem volt enni, meg új ruháról csak álmodtam. Fél évet voltam állami gondozásba. De engem sosem vertek meg csak úgy otthon szíjjal, meg persze engem is csúfoltak a ruháim miatt, de attól volt barátnőm, meg nem vertek meg az iskolába.

De amúgy te komolyan gondoltad, hogy inkább állami gondozásba mész? Szerintem épeszű ember ilyenre nem gondol! A leírásod alapján téged otthon és az iskolában oktalanúl állandóan bántanak/ bántottak, akkor az állami gondozásba szerinted mi lesz? Az szerinted olyan jó hely?

Én ismertek olyan embert, akinek a zsülei alkoholisták, és állandóan bántották, de attól nem lett magántanuló meg ilyesmi, sőt inkább örült h iskolába járhatott, mert nem kell otthon lennie.

Szerintem, gondold végig, lehet benned van a hiba?!

A pszichoszomatikus betegségeiddel, meg menny el pszichiáterhez és kezeltesd magad!

2010. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim válasza:

Helószia...

Uhh...Ismerős,nagyon is.(Az iskolai verések...)

Engem minden nap szétszaggattak,volt hogy egy másik osztály is.Mindenki ellenem volt.Egyedül voltam,senki sem hallotta meg a kiáltásomat.Sírtam is,kinevettek.Nagyon fáj(t).De muszáj volt bejárnom,és még most is itt vagyok.Őszintén sajnállak,mert ismerős érzés,nagyon rossz.De neked akkor is folytatnod kell a küzdelmet,s talpra kell állnod.Példát kell mutatnod ha győzni akarsz.

17 éves vagy.Nem vagy elveszve!

Az nem megoldás ha feladod!!!


Ha annyira el akarsz menni otthonról,akkor menj a barátodhoz.

(Feltételezem van,ha már esemény utáni tabit kellett venned...)Gondolom ő megért téged,azért a barátod.Költözz hozzá.


Kitartás!


Küldök egy számot,csak Neked:

http://www.youtube.com/watch?v=XftjsTcdhGk

(Nekem ez mindig erőt adott!)


Üdv!


17/F


Ja és ha akarsz nyugodtan írj privit,és én szívesen beszélgetek veled!^^


Szia!

2010. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
78%
Meg azért elég ciki, negyedéves vizsgán bukni, középiskolás anyag, elvileg semmi dolgod nincs, csak tanulj... Elég IQ negatívnak kell lenni,ha egy kettes sem jött össze. Kicsi lány, kapd össze magad, mert így folytatod, 2 év múlva csövelő leányanya leszel...
2010. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
És tisztában vagy a bukásom előzményeivel? NEM. Akkor csitt.
2010. aug. 8. 15:07
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Dugni nagylány vagy, átiratkozni már anyád kell, cicus? Szánalmas vagy.. Azt meg ne hidd, hogy az intézetben esetleg majd pátyolgatnának téged.
2010. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

értelmes emberek gyülekezete. tényleg.


amugymeg nemtudok mit mondani neked, kitartast es állj talpra. az élet megy tovább. elhiszem, hogy nehéz neked, nem tudom átélni, de elhiszem. és remélem össze fogod tudni szedni magad.

és ne vedd fel amit mondanak, mindenki csak a sajat fájdalmát tudja felmérni, és csakis a saját életét tudja elkönyvelni szánalmasnak.

2010. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:

15:47: Jóvan haggyad már...Mindenkinek meg vannak itt a gondjai... :/ Valszeg ő sem örül ennek h így alakulnak a dolgai! :S


14:33 -as voltam.

2010. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
56%

Nem, nem vagyok tisztában a bukásod előzményeivel. Csak tippelni tudok. Nem hagytak tanulni. Senki. Amikor könyvet vettél a kezedbe, elvertek. A tanárok se hozzád beszéltek. Szörnyű. Aki napi 2-3 óra tanulással nem képes elérni legalább a 2-es, 3-as szintet, az azért eléggé trehányságra utal. Vagy gyenge értelemre.

Szóval kisasszony, csitt? :) Tudod mit? Hogy ne offoljak, válaszolok a kérdésedre: vonatjegy Szerbiába, keresni bácsit, jelentkezni k*rva. Úgyse szeret senki. Tedd magad hasznossá, haza se gyere.

2010. aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!