Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová mehetnék? El kell tűnnöm...

Hová mehetnék? El kell tűnnöm innen!

Figyelt kérdés
A családom utál, amiért nem járok suliba. Kiskorú vagyok, anyámat nem érdekli mi lesz velem. Arra gondoltam, néhány napra eltűnök, csak felszállok 1 vonatra, és elmegyek. De hová menjek? Semmi rokonom nincs, aki befogadna. 3-4 napról lenne szó. Szerintetek hová mehetnék? Kerestetni tuti nem fognak...
2010. aug. 8. 13:19
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
95%

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:41


Te mekkora egy nyomorék vagy.. nem látod így is milyen rossz neki te még ... te is bántod.. hát..

2010. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
87%

Miert utaltak a suliban? Ne haragudj, de mindenki atesik ilyen erzeseken, amikor ugy erzi hogy utaljak, meg nem szeretik. Ilyenkor mas se szeret iskolaba jarni! De nem lehet mindenki magantanulo emiatt! Azzal csak meg jobban elzarod magad a tarsadalomtol, es nem tanulok meg az ELETBEN hogy hogyan kell ugy viselkedni, hogy ne utaljanak, es hogyan kell NEM foglalkozni az igazsagtalan kikozositesekkel! Vitrinben elsz az a bajod, nem ismerem a "betegseged" minden reszletet de szerintem nem volt jo otlet ez a magantanulosdi!!! Hogy fogod igy az elet akadalyait venni? Szamkivetett voltal? Nem lehet, hogy csak annak tartottad magad? Es azza valtal?

Lepontozhatsz, de ez a velemenyem.

25/L

2010. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
49%
Mér lennék nyomorék? Azért mert nem gondolom hogy ennek a gyereknek olyan nagy baja van? Engem Vertek az iskolába mégse lettem beteg tőle AZ EGÉSZ BETEGES DOLGOT BEBESZÉLI MAGÁNAK!!!!!És nem gondolod ha elmegy 3-4 napra akkor lehet hogy a szülei vissza se engedik, na akkor mit csinál? Csövezik? Most meg van családja csak megkéne beszélniük a gondjaikat és nem kiruccanást tervezni!!!! és nem hiszem hogy utálják csak ő hiszi azt. Nem hiszem hogy nem lenne képes bejárni iskolába. Ennél nagyobb baja ne legyen,másnak van.
2010. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
58%

13:25-ös


a fölöttem levőnek (25/L) hát hidd el nem mindenki megy keresztül ezen. vannak akiknek télleg problémáik vannak emiatt, nem értem miért állnak úgy hozzá az emberek, hogy ezt csak azér csinálják egyesek hogy felvonják magukra a figyelmet.( ezt igy általánosan mondom)


ami meg a kérdésed illeti, valamilyen tábor, gyülekezet, sehova nem tudnál menni?

és miért volt neked mindig nehéz beilleszkedni?

2010. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
42%

13.42-nek: Miért nyomorék? Mert megmondta a véleményét? Ez az oldal arra való, hogy az ember ne csak azt hallja amit hallani akar, hanem olyan emberek véleményét akik máshogy gondolkodnak mint ö! Aztán vagy elgondolkodik vagy nem!

Hány éves vagy, kérdezö? Van testvéred, vagy egyke vagy?

Miböl gondolod, hogy a szüleid nem foglalkoznak veled?

Hogy vagy magántanuló, jár hozzád tanár, és vele tanulsz? vagy hogy van ez? Világosíts fel kérlek.

Elözö voltam.

2010. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Nos kedves utolsó. 10 k.rva év számkivetettség után te mit szólnál? Kicsi voltam, amikor apám meghalt, minden osztálytársam apja-anyja ellenünk volt, mégis kibírtam. De az utolsó évben, amikor már nem csak megvertek, meg berúgtak a pad alá, hanem hazudoztak az iskolaigazgatónak is, hogy ilyen r.banc, olyan r.banc vagyok az ISKOLA FALAIN BELÜL, na, akkor betelt a pohár, és anyám kivett. Most nincs lehetőségem rá, hogy suliba menjek, mert egy tavalyi negyedévi vizsgán meghúztak. Itthon meg nembírom, hogy anyám is meg bátyám is folyton bánt, hol tettleg, hol csak szavakkal, meg úgy az egész falu. Nemrég szükségem volt esemény utáni tablettára, na, most az egész faluban én vagyok a felelőtlen k.rva.
2010. aug. 8. 13:51
 17/45 A kérdező kommentje:
13.47-nek szólt.
2010. aug. 8. 13:53
 18/45 anonim ***** válasza:

13:47

mi az, h a szülei nem engedik vissza?még azt se tudjuk hány éves!ilyen nincs,h a szülő csak gondol egyet és kib@ssza a gyerekét és hagyja csövezni!Ne viccelj már....milyen szülő az ilyen....ha van 18,akkor lehet,h azt mondaná vissza se gyere,de h kidobja és hagyná csövezni....te is okos vagy...

Te meg kedves kérdező, tényleg Hipochonder vagy...túlzásba viszed ezt,h "NEM SZERET SENKI" de csak beképzeled magadnak,am meg nekem is illyesféle bajom volt,csak mással kapcsolatban és mára már javultam,de nagy hülyeség lenn eltűnni,ezzel semmit nem oldasz meg...

2010. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
nagyon táposak a mai fiatalok,minden miatt már aggódnak siránkoznak,és mi lesz ha már házasság lesz,gyerekek? öngyilkosok lesztek vagy mi? ott még több probléma lesz(elhihetitek tapasztalat)annyira divat lett mostanában lelépni otthonról,főleg fiatalkorúak körében,én is voltam kamasz mégsem csináltam,meg gondolkoztam ilyen hülyeségeken attól mert elmész otthonról még nem oldódnak meg a gondjaid,csak még több lesz!
2010. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Hát most lemaradtam pár dologról...előző voltam
2010. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!