Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová mehetnék? El kell tűnnöm...

Hová mehetnék? El kell tűnnöm innen!

Figyelt kérdés
A családom utál, amiért nem járok suliba. Kiskorú vagyok, anyámat nem érdekli mi lesz velem. Arra gondoltam, néhány napra eltűnök, csak felszállok 1 vonatra, és elmegyek. De hová menjek? Semmi rokonom nincs, aki befogadna. 3-4 napról lenne szó. Szerintetek hová mehetnék? Kerestetni tuti nem fognak...
2010. aug. 8. 13:19
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
92%
Hülye vagy....MENJ SULIBA!!!
2010. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
de mér nem jársz suliba..?
2010. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
9%
omg
2010. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Mert magántanuló lettem. ( egészségügyi okokból ) Anyámék azt hiszik, h egy hipochonder g.ci vagyok, mindenért engem tartanak itthon felelősnek, én vagyok a 'fekete bárány'. Még csak barátaim sincsenek...
2010. aug. 8. 13:27
 5/45 anonim ***** válasza:
63%
Gyere át hozzánk!:D Ha itt laknál téll. eljöhetnél. >.< :D
2010. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:

13:25 ös lennék


hát igazán sajnálom, hogy ez a helyzet nállad :/


nincs valamiféle ismerős akárki aki befogadna pár napra..?

abszolut senki?

2010. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
miaz, hogy azt hiszik , hogy hipochonder vagy, s ha az is vagy attól mér nem járhatsz rendes suliba?
2010. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Abszolút senki, az összes ismerősömet megkérdeztem, de valamilyen átlátszó szöveggel leráztak...Basszus, tényleg 3-4 napra akarok eltűnni, és ez sem jön össze, pedig már hetek óta gyomorgörcsöm van, enni alig bírok, aludni se nagyon, és nemtudom mit csináljak...Teljesen kétségbe estem, muszáj innen egy időre valahová lelépnem...
2010. aug. 8. 13:35
 9/45 A kérdező kommentje:
Mogyoróhéjban - suliban mindig utáltak, számkivetett voltam. Végül már a suli gondolatától is annyira rettegtem, hogy a testem bizonyos betegségek tüneteit produkálta, és egy pszichológus javallatára magántanuló lettem, még a nagy idegösszeroppanás előtt.
2010. aug. 8. 13:37
 10/45 anonim ***** válasza:
51%
Menj el egy elmebeteg intézetbe!!!!!!! Engem is basztattak mégse lettem beteg. Csak bebeszélted magadnak az egészet és attól lettél beteg!!!!
2010. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!