Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit csináljak...

Szerintetek most mit csináljak? Bővebben lennt. Bocsi, hogy ilyen hosszú lett!

Figyelt kérdés
Nyár eljén költöztünk fel pestre a párommal. Anyósom 1hónapja utánunk jött, mivel felmondott előző munkahelyén. Most külön albérletbe vagyunk. Erre a párom előjött azzal hogy költözzünk össze az anyjával (megjegyzem laktunk már együtt és mindent eldugott előlünk, a szobánk ajatját zárni kellett, mert az élettársa elvette a párom ruháit meg kutatott nálunk. Meg akarmit megcsináltam anyósom hazajött a melóból és kupit vágott. Igénytelen a környezetére. Meg még volt 1pár dolog) most van húsz évvel fiatalabb élettársa és igy kéne velük lakni. Ma mondtam a páromnak, hogy eszembe sincs az anyjával meg a kedves élettársával lakni, erre jött azzal, de mégis mennyi pénzt lehetne megspórolni mghogy nem érti miért nem akarom. Tudom rengeteg pénzt igy lehetne tartalékolni, de én nem akarok az anyjával élni és ő ezt nem érti meg, és most nem szól hozzám. Annyira tudja befolyásolni, hogy az nem emberi. Nekem meg nagyon tele van a hócipőm!
2010. aug. 8. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem semmiképp ne költözzetek ösze vele...én tudom milyen így élni, és már csak az várom mikor "szabadulok"...


mondd meg ha szeret marad veled, ha meg nem menjen egyedül anyucihoz...biztos veszi a lapot-.-"

2010. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson összeköltözni, annyit nem ér! Már tapasztaltátok, hogy milyen az együttélés, emlékeztesd erre a párodat is
2010. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
csak anyóssal ne költözzetek össze tapasztalatból mondom
2010. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mondtam neki,hogy más örülne,ha igy sikerülne neki külön menni. meg hogy lehet dönteni ki fontosabb és ő jött azzal hogy ő miattam csinálná,én erre persze pénzünk lesz és inkább golyózzak be.mindig azzal jön ,hogy azért csak az annya meg felnevelte.már nagyon elegem van ebből a nőből csak kihasználja a párom de ő ezt nem veszi észre!!!nem tudom hogy nyissam fel a szemét!!!!!!!!!
2010. aug. 8. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
sehogy... tapasztalat, nem lehet..mond meg neki határozottan hogy: nem..és ezzel zárd is le.
2010. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,délután megbeszéltünk mindent és maradunk külön.
2010. aug. 8. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!