Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz társat...

Miért olyan nehéz társat találni ha már van egy gyerekem?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok,a gyerekem apja sokat csajozik mióta megszületett a kisfiam,és még az sem zavarja hogy tudok róla,még együtt vagyunk,vagyis egy házban lakunk de nem alszunk együtt,én próbálok ismerkedi de amikor kiderül hogy van egy gyerekem már nem is érdeklem az illetőt,miééééért????
2010. aug. 7. 13:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt hiszed, jobb a gyereknek, ha együtt maradsz az apjával, nagyon tévedsz. Nekem állandóan veszekedő szülőkkel kellett felnőnöm, mert anyámék is azzal voltak, hogy a gyereknek jobb, ha együtt vannak a szülei. Ugyanez volt a szitu, apám nőzni meg kocsmázni járt, anyát elhanyagolta, csak miattam meg az öcsém miatt voltak együtt. Ne tudd meg, milyen érzés ilyen családban felnőni, és ne akard azt se, hogy a gyereked átélje ezt. Nem éri meg csak azért együtt maradni, mert ő az apja a gyereknek.
2010. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mit is mondhatnek?En egyedul maradtam a gyerekkel es azt hittem nem talalok senkit..,ugy ahogy mondtad, ahogy megtudjak, h gyerek van nem kellesz.De csak azoknak akikert nem kar.Megismertem egy FERFIT!Szeret minket, a gyerekkel olyan jol banik, h orom nezni es vegre boldog vagyok.A qurvazo, iszakos apja meg le van sz..va.A gyereknek nem o lesz az apakepe es punktum.Nem kell feladni, de gorcsosen keresni sem.Hidd el vannak meg normalis pasik es minel elobb szallj ki abbol a posvanybol!Sok sikert kivanok.33-N
2010. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%

Leírom neked,hogy nagy részt miért,mert a legtöbb férfi úgy van vele,hogy nem kell olyan akinek már van gyereke. Vedd példának azt,hogy pl vagy te a babával nagyon szép és csinos vagy,meg van egy ugyanilyen szép és csinos nő,de nincs gyereke,mindketten jó fejek vagytok,szerinted melyiket fogja a kiszemelt férfi választani egyértelmű,hogy azt amelyiknek nincs gyereke. Persze akadnak kivételek és kívánom,hogy találj egy olyan társat aki szeret és elfogad a kisfiaddal együtt. Ezért tudom sajnálni amúgy azokat a nőket akiknek már van gyerekük és épp egyedülállók,mert szinte egyik férfi sem akar tölük többet mint barátság,legalábbis férfi ismerösök körében ez jön le,no meg én is így lennék ha pasi lennék:D

19/L

2010. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
69%

Normális férfitársaim nevében felzendülök :) Én 32 éves vagyok, nagyon sokáig vágytam rá, hogy olyan, érett nővel hozzon össze a sors, akinek van egy gyereke. Kihívásnak, nagy próbának éreztem, aminek meg akartam felelni. Sajnos ez nem jött össze.

Mindezzel csak annyit mondanék, hogy ne add fel. A helyzeted nehéz, de nem kilátástalan. Vedd igénybe édesanyád segítségét, és ismerkedj tovább - és továbbra is igaz az aranyszabály, ami tinikorunkban: akkor fog eljönni, amikor már nem erőlteted annyira :)

2010. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradj benne olyan kapcsolatban, amiben zsarolnak es nem erzed jol magad. Ez az ember nem szeret. Igen, biztos, hogy nehez, de meg gyerek nelkul is! Ha mar van gyerek, valoszinuleg ott az ex is, igy a kapcsolat is mas lesz. Egyebkent nekem mielott ferjhez mentem 2 olyan esetem is volt, hogy a ferfi csalados not valasztott helyettem, mert azt mondtak, hogy en tul komoly vagyok...khm. Szoval ebbol is lathatod, hogy van esely meg egy gyermektelennel szemben is. Ha va;aki szeret, ugysem ezt fogja nezni. De idobe telik megtalalni a megfelelo szemelyt gyerek nelkul is.
2010. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én három gyermekkel váltam el, 32 évesen, és nem volt nehéz ismerkedni, majd társat találni. A válásom után egy évvel már férjhez is mentem, szerelemből. Szerintem aki megszeret téged, úgy fogad el, ahogy vagy, kisgyermekes anyaként. Aki már rögtön az elején visszakozik, az nem feltétlenül keres komoly kapcsolatot, esetleg csak egy kis kalandra gondolt.
2010. aug. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Azt mondják egy nő könnyebben befogadja más gyerekét, mint egy férfi. Egyébként a rokonságomban is van valaki, aki elvett egy két gyermekes nőt, és már van közös gyerekük is. Nehéz, de nem lehetetlen. Kitartás!
2010. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Azért,mert a férfiak nagy része ilyen gyökér,még ha tagadja is

2010. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!