Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz társat...

Miért olyan nehéz társat találni ha már van egy gyerekem?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok,a gyerekem apja sokat csajozik mióta megszületett a kisfiam,és még az sem zavarja hogy tudok róla,még együtt vagyunk,vagyis egy házban lakunk de nem alszunk együtt,én próbálok ismerkedi de amikor kiderül hogy van egy gyerekem már nem is érdeklem az illetőt,miééééért????
2010. aug. 7. 13:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem korrektebb, ha mindjárt kihátrál valaki, minthogy elvisel egy ilyen kompromisszumot ideig-óráig, jól felkavarja az életedet és később lép le, amikor rájön, hogy ez nem neki való.

A férfiak nagy gyerekek (én is:)) és egy részük még a saját gyereket esetleg el tudja képzelni, de másét nem annyira. Nem akar osztozni a nőn.

2010. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad ott azt a szemét ládát.. nem érdemes vele lenni. Ház közös vagy a tiéd? Lehet rossz férfit fogsz ki. Vagy nem akarnak még gyereket. azt értem hogy nem akarják valószínű más gyerekét felnevelni.. De fogsz találni! Van ilyen rendes pasi aki elfogad mind kettőtöket.
2010. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A ház az övé,és ha kérdőre vonom valamiért már mondja is hogy el lehet koccolni innen,nem tart vissza,lenne hova menjek anyám mindig mondja hogy költözzek haza vagy legalább a gyereket vigyem hozzá,de nem akarom hogy se anyja se apja ne legyen a gyerekkel,igazábol a gyerek miatt vagyok még vele mert ugy gondoltam hogy jobb neki ha együtt maradunk de már nem birom sokáig,nagyon rossz,depressziós vagyok,állandóan sirok,ő meg még csak megsem hallgat ha beszélni akarok a kapcsolatunkrol hogy rendezzük valahogy,de nem hat rá semmi.na mindegy hosszu lenne ha mindent leirnék de a lényeg benne van!
2010. aug. 7. 13:56
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Gyerek nélkül sem egyszerű... :S

Én (nőként) azért nem szeretnék olyan férfival együtt lenni akinek már van, mert az a gyerek összeköti a pasim és az exe életét, így az ex folyamatosan jelen van az életünkben. Ráadásul ahol van egy gyerek ott az új barát/barátnő mindig csak második marad, ez meg azért nem a legideálisabb. Illetve az is benne lehet, hogy a volt férj / feleség a gyereket az új barát/barátnő ellen fordítja.

De vannak akik 2-3 gyerekkel is találnak társat és jól működik a kapcsolat. Én ismerek ilyet is.

2010. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
netez sokat.a barátnőm így talált egy tök édes pasit.beszélgettek a srác meg találkozni akart vele a barátnőm meg elmondta neki,hogy 9 hónapos terhes így nem nagyon fog menni a dolog.a srác meg mondta,hogy nem baj.azóta is együtt vannak.én biztos megmondanám a k..urváinak,hogy van egy közös gyereketek akivel nem foglalkozik az a szemét.ne félj nem sokáig lenne együtt senkivel.fúúúúúúúj hányadék.
2010. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos kevesen vannak azok akik elfogadják a másik gyerekét.

Én hasonló cipőben járok, mint te, tetézve, hogy nálunk azóta mélyül a gödör, hogy jön a tesó:S

Ismerkedek, jókat beszélgetünk férfiakkal, aztán jönnek a tervek a jövőre, és egy anya önkéntelenül benyögi, hogy majd ha oviba kerül a nagy... és huss, az addig kedves és érdeklődő pasi lelép, volt akit ez nem zavart, de a nagy jelzőnél azért elkezdett gondolkodni, és akkor mit teszel, hazudsz, vagy benyögöd, terhes vagyok?

Szóval, így jártunk, aki marad az csak kicsit, és sz@rabbul érzed magad a szakítás után, mintha a férjedet hallgatnád miközben a nőjét dugja.

És azért nem találunk senkit, mert van a gyerek, és őszintén, Te, mint anya tudnád szeretni a másik gyerekét? Na akkor az a férfi, akinek hónapokig csak egy csomag a sajátja...

2010. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnyugtat, én egyedülállóként sem találok normális párt magamnak..

Szerintem költözz haza, a gyerek minden konfliktust lát, érez, tehát nem teszel jót neki azzal, ha ott maradsz. Anyudnál legalább mindenki megnyugszik (legfőképpen Te). Én mindenképp ezt tenném, a párod nem fog megváltozni. Ha mégis úgy lenne, meg tudnál bocsátani neki?? Én biztos nem..

Kezdjetek új életet a kisfiaddal!

2010. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Megbocsájtani már nem tudnék neki mert nem lenne értelme és bizni sem tudnék már benne,4 éve vagyunk együtt,a problémák akkor kezdődtek amikor még terhes voltam és amikor kiderült hogy fiunk lesz,mert ő lányt szeretett volna,na onnantol kezdve levegőnek néz,a kisfiam szeptemberbe lesz 2 éves,nem tudom mit csináljak!
2010. aug. 7. 14:14
 9/18 anonim ***** válasza:
1.Lépés hagyd ott a párod.Utána kezdj ismerkedni de a mai világban nem sok férfi szeret anyukákkal összejönni mert tele a gatyájuk egy gyerektől aki nem is az övék..:/ sajnos ez a férfiak átka.. persze nem mindegyik én anyum is talált magának férfit pedig mi ketten vagyunk gyerekek.És minden jó mert eltart minket és szeret is.Talán az igazi apámnál is kedvesebb velünk.Szóval fel a fejjel és flörtölj bátran :)
2010. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást!
2010. aug. 7. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!