Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Bővebben lent

Miért van ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Először is szögezzük le, hogy nem vagyok szerelmes, se irigy, se semmi, és általánosságba fogok leginkább írni.

Nos, van egy ismerősöm. Tanult pasi, nagyon okos, rengeteget utazik a munkája során. Nem is néz ki rosszul, szerintem megkaphatna bárkit. 2 hete 7végén volt szerencsém megismerni a feleségét. Természetesen relatív a szépség, de olyan csúnyácska volt a nő, hogy hihetetlen. Nem tulajdonítottam neki jelentőséget, biztos kedves, és stb, sose ítélek külső alapján. Odamentem a kislányukhoz, elkezdtem játszani velük, a kicsi élvezte nagyon, erre a nő olyan mogorva, szúrós tekintettel nézett rám h csak lestem, el is húzta tőlem a gyereket ( a férje örült h játszom vele)... Figyeltem őt egész este (lakodalomba voltunk egyébként), és egy mosoly nem volt az arcán, gyakorlatilag nem is kommunikált a nő senkivel, még a férjével sem. Én elég vidám természetű lány vagyok, szeretem a pici gyerekeket, szeretek ismerkedni, de még is olyan fura volt a helyzet, nem tudom a pasi mit láthatott meg ebben a nőben annak idején, vagy egyáltalán mi tartja őket össze, hiszen alig tartózkodik otthon. Lehet ebbe fásult volna bele a nő? És most jön az általánosság, hogy egyre több ilyen embert látok, akik így élnek együtt, egy mosoly sincs az arcukon, és itt a gyakorikérdéseken is olvasgatom, hogy mennyi rosszul sikerült házasság van, meg h gyerek is van, megváltozott vmelyik fél stb.

Igazából ez most nem is kérdés volt :)) csak unatkoztam, és gondoltam megosztom veletek ezt a történetet :) akinek véleménye van kommentálhat :P


2010. aug. 6. 22:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én mindenkit szívesen látok a gyerekeim körül. Soha senkivel nem lennék undok, aki kedvesen közeledik a gyerekeimhez. A párválasztásokon egyébként néha én is elgondolkodok, hogy mi miatt kötött ki két adott ember egymás mellett. Lehet, hogy kiss féltékeny is volt rád az asszony. Önmagában az, hogy csúnyácska, még nem jelent semmit, de ha gorombasággal társul, hááát, az már elgondolkodtató.
2010. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt szülinapozni voltunk...párom végig morcos volt,beszélni fél mondatokat,meg csak bámult csunyán ki a fejéből...

aki nem ismeri,ilyennek látja általánosságban...közben pedig csak a bölcsességfoga jön épp,és szenved tőle...

ne itélj a látszatból...

2010. aug. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!