Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Bővebben lent

Miért van ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Először is szögezzük le, hogy nem vagyok szerelmes, se irigy, se semmi, és általánosságba fogok leginkább írni.

Nos, van egy ismerősöm. Tanult pasi, nagyon okos, rengeteget utazik a munkája során. Nem is néz ki rosszul, szerintem megkaphatna bárkit. 2 hete 7végén volt szerencsém megismerni a feleségét. Természetesen relatív a szépség, de olyan csúnyácska volt a nő, hogy hihetetlen. Nem tulajdonítottam neki jelentőséget, biztos kedves, és stb, sose ítélek külső alapján. Odamentem a kislányukhoz, elkezdtem játszani velük, a kicsi élvezte nagyon, erre a nő olyan mogorva, szúrós tekintettel nézett rám h csak lestem, el is húzta tőlem a gyereket ( a férje örült h játszom vele)... Figyeltem őt egész este (lakodalomba voltunk egyébként), és egy mosoly nem volt az arcán, gyakorlatilag nem is kommunikált a nő senkivel, még a férjével sem. Én elég vidám természetű lány vagyok, szeretem a pici gyerekeket, szeretek ismerkedni, de még is olyan fura volt a helyzet, nem tudom a pasi mit láthatott meg ebben a nőben annak idején, vagy egyáltalán mi tartja őket össze, hiszen alig tartózkodik otthon. Lehet ebbe fásult volna bele a nő? És most jön az általánosság, hogy egyre több ilyen embert látok, akik így élnek együtt, egy mosoly sincs az arcukon, és itt a gyakorikérdéseken is olvasgatom, hogy mennyi rosszul sikerült házasság van, meg h gyerek is van, megváltozott vmelyik fél stb.

Igazából ez most nem is kérdés volt :)) csak unatkoztam, és gondoltam megosztom veletek ezt a történetet :) akinek véleménye van kommentálhat :P


2010. aug. 6. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak ilyen párok akiket senki nem ért talán önmaguk se értik igazán. Én is unatkozom. Csak én azért mert önkéntes számüzetésbe vagyok most a házasságikötelesség megvonása miatt. :S
2010. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek!! Nem tudom hogy a férfi mit látott abba a nőszemélyben
2010. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

én sem, és még 3. gyerekbe gondolkoznak :D

rosszul esett ahogy a nő is viszonyult hozzám mikor a gyerekkel játszottam :S

és számtalan példa van ilyen helyzetekre :)

köszi hogy írtatok!

2010. aug. 6. 22:48
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kolleganőm ilyen,vagyis félig ilyen tehát nagyobb társaságban nyilvánosan ilyen,de ha egy bizonyos körön belül van elengedi magát ,ő meg is indokolta nekem h miért ilyen:,mert szerinte vigyázni kell hogy mennyit adunk ki magunkból,mennyire adjuk ki magunkat hogy nem szabad támadási felületet adni,őt is sokan ridegnek érzéketlennek nézik,pedig igazából csak óvatos az emberekkel.
2010. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem mindenki szereti, ha idegen a kölykét nyúzza, csak mert az szereti a gyerekeket... Egyébként nem értem, minek ezen agyalnod, semmi közöd az életükhöz.
2010. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

utolsó: a férje hozta oda nekem a kicsit, mert velem akart lenni.

Gondoltam abból nem lesz baj, h megfogom a kezét, és játszom vele egy pár percet.

És nem agyalok rajta ... na jó agyalok, és próbálom megérteni :)

2010. aug. 6. 22:56
 7/12 anonim ***** válasza:

szia

lehet, hogy csak rossz napja volt.

vagy lehet, hogy a nő már nem érzi nőnek magát, hanem átállt az anyai szerepre, és amikor egy nő nem élheti meg a női oldalát, akkor lehet mogorva meg frusztrált. lehet a férje se tekint már rá NŐként, csak mint a gyermekei anyjára, és a lojalitása és családszeretete elég, hogy a feleségével és a gyerekekkel maradjon. az is lehet, hogy mástól kapja meg azt a kedvességet, gyengédséget, amit a feleségétől nem. az általam ismert kapcsolatokban ezeknek a kombinációja szokott lenni az ok.

2010. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, mindenesetre én úgy szoktam párosítani a dolgokat, hogyha egy nő/férfi nem szép/jóképű, akkor biztos azért van vele a párja mert kedves, aranyos stb. De a nő még mogorva is volt ráadásul, nem csak velem, hanem mindenkivel. A pasi meg hát intelligens, vicces, okos, és ahogy láttam nagyon szereti azt a nőt (ha már akar 3. gyereket)
2010. aug. 6. 23:20
 9/12 Morcika83 ***** válasza:

Szerintem így kívülállóként nehéz megítélni mi van a felszín alatt, lehet hogy a pasi sem olyan a magánéletben mint amilyennek láttatja magát, és lehet így a nő is.

Biztos van valami oka annak hogy egymásra találtak, tudod az ellenétek vonzzák egymást. :-)

2010. aug. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak 1-2 alkalommal talalkoztal, nehez ezt igy megitelni. Lehet, hogy epp valamiert nagyon rossz kedve volt. Ki tudja. En pl. egyik volt oszt. tarsammal futottam ossze par eve es nagyon bunkon viselkedett velem. Evek multan ujra talalkoztunk, megkerdeztem, hogy akkor mi volt es elmondta, hogy mennyire nehez napja volt, semmi koze nem volt a dolognak hozzam. Lehet, hogy a no is igy volt. Lehet, hogy nem olyan ember, csak ki tudja, hogy milyen rossz erte. Es ha vkinek meghal egy csaladtagja vagy valami nagy veszteseg eri, nem tud mosolyogni meg lagziban sem. Persze az is lehet, hogy olyan a termeszete idegenekkel, otthon vagy az ismeroseivel meg teljesen mas. Sok ilyen ember van.
2010. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!