Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért oktat ki a 6 éves lányom?

Miért oktat ki a 6 éves lányom?

Figyelt kérdés

Igazából nemrég ismertük meg egymást...de mindenért szól. Ha valami "csúnyát" mondok akkor egyből rávágja hogy az csúnya szó és nem szabad csúnyán beszélni. Ha iszok (mondjuk sört vagy valamit de nem vagyok büdös alkoholista:D) akkor azt mondja hogy az rossz dolog nem szabad, ha cigizek akkor is azt mondja hogy nem szabad. Ha valamit nem jól csinálok abba is beleszól hogy azt nem úgy kell. A múltkor pár haverom átjött és sokáig voltak ő pedig elment aludni. 11 körül kijött hogy ilyenkor már aludni kell. Hát én csak néztem...mindenről kioktat és már...vááá

29/F


2010. aug. 6. 21:50
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
92%

Elolvastam az előző kérdésedet és válaszokat.

Lehet ez a kioktatás dac is.Valaki írta az előzőnél hogy most lehet hogy téged fog okolni,rád fog haragudni,mintha miattad nem lehetne az anyukájával.Hát igen.Ez a kioktatás is annak a része lehet.Ő megtanulta ezeket az anyutól,és mos tnem lehet vele,hanem veled kell lenni és te nem úgy csinálod a dolgokat ahogy anyu mondta hogy kell!

Beszélgess vele sokat.Amennyit csak tudsz.Ne hagyd hogy egyedül legyen sokat a szobájában.Nem baj hogy nem válaszol.te beszélj hozzá.Ne csak az apja próbálj lenni de a barátja is.

2010. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg az Apafej című filmet kellene megnézned. Egyik kedvencem, jól írta az egyik válaszoló. Nézd meg! ;)
2010. aug. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
96%

Előző vagyok.

Inkább ketten nézzétek a kislánnyal, ha rá tudod venni.

2010. aug. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
31%
Inkabb azon gondolkozz el, hogy milyen szerencses vagy, hogy ilyen lanyod van, mikor szegeny eddig apa nelkul nott fel. Te sajnaltatod magad, mikor most ismerted meg? Milyen apa vagy, ugy komolyan? Az en ferjem, apam lennel, en is rad szolnek! Nem kell a gyereket hulyenek nezni. Ugy tunik, hogy tobb esze van, mint az apjanak, mert o mar tudja, hogy mi a rossz. A gyerekekben hatalmas az igazsagerzet. Inkabb nezz magadba.
2010. aug. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

ma 01:24-es: Olvasd ár el a belinkelt elözö kérdést, akkor megtudod, hogy nem az apuka hibája, hogy eddig nem foglalkozott a gyerekkel - ugyanis nem is tudott róla!!!!

Mielött leosztod, vedd a fáradtságot és informálódj!

2010. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
61%
Büszke lehetsz rá, hogy ilyen kislányod van! Gratulálok!És ne cigizz a közelébe tényleg, mert ezzel az ő egészségét is veszélyezteted. A családomban már ketten haltak meg cigitől. Az én lányom egyszer keresett valamit, én meg mondtam, hogy a köcsögben van. Erre rám szólt, hogy miért beszélek ilyen csúnyán:))
2010. aug. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
66%
Legalább a gyerekednek megvan az esélye arra, hogy értelmes ember lesz belőle..... Remélem, nem is fogja elszalasztani ezt az esélyt! Az, pedig, hogy ilyen, nem baj. Majd megtanul dolgokat, és akkor majd egyensúlyba kerül. A csúnya szavakkkal szerintem vigyázz a gyerek előtt. Persze, hallani fogja majd a társaitól, de először ne te tőled hallja már szegény! Abban pedig igaza van, hogy ne igyál, és ne cigizz. Évekkel rövidít meg, mondjuk azokkal, amiket vele tölthetnél, és figyelhetnéd, ahogyan felnő. Nekem még születésem előtt meghalt apukám, szóval tudom, milyen érzés apa nélkül.
2010. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
39%
HI-hihi......szarrá nevettem magam,nagyon édes...hát ez van....Ő a főnök......:)
2010. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
A hülye nem is olyan csúnya szó. De olyanokba szól bele amikhez nem is ért :D és megmagyarázza nekem h hogy kell
2010. szept. 19. 10:02
 30/43 anonim ***** válasza:
91%

"De olyanokba szól bele amikhez nem is ért :D és megmagyarázza nekem h hogy kell"


Ezt felnőttek is csinálják XD Csak így ne maradjon =)

2010. szept. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!