Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a párommal? Ennyire...

Mit tegyek a párommal? Ennyire ciki lennék neki?

Figyelt kérdés

Már van egy 13hónapos babánk, tegnap csavarogtunk a kicsivel, és estére elkezdtem görcsölni, 20hetes terhes vagyok, látszik is meg nem is a pocak, van aki az első maradékának, van aki a tesónak tudja be...

Na én "vajúdva" mentem be hozzá, ott voltunk a közelben, mikor kérdeztem meddig van még, mondta most végezne. Ugyan kérdezte, hogy feljövök e az irodába, de mondta, nem szeretné nagyon, mert már látszik a pocakom, és nem akarja, hogy megtudják a kollégái...? A 13hónapos fiunkkal az ölében ment fel a holmiáért, én meg a görcseimmel az utcán csücsültem egy padon...

Most akkor szégyenli, hogy ismét gyermeke lesz, vagy ezt mire kell vélni? Számomra annyira megalázó...


2010. aug. 6. 18:39
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így lenne ahogyan ti mondjátok akkor eddig sem mehetett volna a munkahelyére, itt a terhességgel van valami ami miatt így reagált, de szerintem ez meg nem ilyen komoly. Talán nem így akarja elmondani a kollégáknak, nekem ez lenne a tippem, lehet valami céges, vagy közös baráti bulin akarja bejelenteni, és utána inni rá.
2010. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanilyen szituációban voltam tavaly,annyi különbséggel,hogy az én kisfiam csak 9 hónapos volt még.Na most arra hogy a férjed milyen,csak annyit válaszolnék,hogy undorító,öszintén nagyon sajnállak,nem tudom mit fogszkezdeni egy ilyen tuskó palival,és 2 kicsi babával,hát mindenesetre sok szerencsét kívánok hozzá.Amint mondtam én is igy voltam,és a sok görcsnek az lett az eredménye hogy a 2. baba nem maradt meg,söt igen nagy problémát is okozott.Vizsgáltasd meg magad rendesen,miért görcsölsz,nehogy bajod legyen,a férjeddel meg valami nem jól van,sajnálom.
2010. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
56%

Már nem azért de tudtommal egy baba ,,legyártásához" ügyebár kettő ember szükséges.Mi az,hogy otthagyom a fájásos nejem az utcán a kisfiút felviszem mutogatni,hogy jé... nézzétek már mekkora az Én pici fiam.?! Tudtommal a magánélet és a munkahely két külön dolog.Ha babás vagy akkor már nem szeret mutatkozni vagy mi?Párom ilyet tenne elsőnek elküldeném melegebb égtájra nemutolsó sorban pedig elkezdenék kondolkodni,hogy van -e valaki neki az irodában akivel eléggé jóban lehet,hogy ciki legyen a várandós neje.Párom ilyet tenne kidobnám mint macskát sz*rni.

Ha egyszer már egymást választottuk s jönne a baba akkor ne legyek ciki mert már látszódik!

19/N

2010. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
75%

A pasim "jó hapsi", vezető beosztásban.

Az én kinézetem viszont eléggé gázos, van rajtam jó pár kiló sajnos...

De mégis, ha arra járok, állandóan azt akarja, hogy menjek be, noszogat, hogy hagy mutasson már végre be a kollégáknak... De én nem akarom őt saját magammal égetni, tudom, milyen jómódú és cicababa kolléganői vannak.


Szóval arra akartam kilyukadni, hogy én tényleg baromira ronda vagyok, egyáltalán nem mutogatnivaló, mégsem hagyott volna kint 20 hetes terhesen, görcsökkel a hasamban...


Itt valami nagy gáz van a kapcsolatotokkal.

Bocs, csak őszinte voltam.

2010. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van vmi bibi itten, ezt a "be nem mutatást" nem lehet a babonára fogni, főleg ha még a kérdező görcsölt is! Én nem is tudom, ha a férjemnek mondanám, hogy itt állok a munkahelyed ajtajában, és nagyon fáj a hasam, 100% hogy nem ráz le, sőt még siet is, hogy mi a baj? (Ja, és nem vagyok cicamica külsejű)
2010. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
31%

lehet nem akarta a 2 gyereket.jobb let volna elvetetni.

NA ÉN EZÉRT NEM AKAROK FÉRJET SE GYEREKET.

2010. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
hogy reagált a bejelentésnek hogy szülés lesz ismét?mit mondot?
2010. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
82%
és onnan hova mentetek? Megnézett doki? Párodon látszódott aggódás?
2010. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
36%
Bocsi az OFF-ért, csak egy kérdés. Ha 13 hónmapos a gyereked akkor miért nem azt mondod hogy egy éves? Ha megkérdezik hogy te hány éves vagy akkor is hónapban felelsz?
2010. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
81%

Azért mert a babák 2 éves koráig mindenhol hónapokban beszélnek -orvosnál, védőnőnél, szakirodalom, könyvek, stb... Ez azért alakult így, mert 2 éves kor alatt egy-két hónap rengeteget számít a testi-szellemi fejlődés tekintetében.

Tehát megszokás.

2010. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!