Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a párommal? Ennyire...

Mit tegyek a párommal? Ennyire ciki lennék neki?

Figyelt kérdés

Már van egy 13hónapos babánk, tegnap csavarogtunk a kicsivel, és estére elkezdtem görcsölni, 20hetes terhes vagyok, látszik is meg nem is a pocak, van aki az első maradékának, van aki a tesónak tudja be...

Na én "vajúdva" mentem be hozzá, ott voltunk a közelben, mikor kérdeztem meddig van még, mondta most végezne. Ugyan kérdezte, hogy feljövök e az irodába, de mondta, nem szeretné nagyon, mert már látszik a pocakom, és nem akarja, hogy megtudják a kollégái...? A 13hónapos fiunkkal az ölében ment fel a holmiáért, én meg a görcseimmel az utcán csücsültem egy padon...

Most akkor szégyenli, hogy ismét gyermeke lesz, vagy ezt mire kell vélni? Számomra annyira megalázó...


2010. aug. 6. 18:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Szerintem nem szégyelli, egyszerűen nem akarja, hogy azon csámcsogjanak, hogy megint terhes vagy. Mert tuti ez lenne, vagy babonás, és még nem akarja elmondani, vagy nem akarja, hogy így tudják meg. Erősen kétlem, hogy szégyellené :)
2010. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
73%
Hát ezt nem értem mit kell szégyeli ha terhes a felesége? Hát ez durva, szerintem vond kérdőre hogy mi volt ezt.
2010. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Az elsonek nagy igaza lehet, de azt elhiszem hogy rosszul eshetett. Miert nem inkabb tole kerded meg hogy miert viselkedett ugy? O tudja a legjobban. Az ilyen dolgokat meg kell beszelni.
2010. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Az első csemete születésekor tudták meg Tőle, hogy gyereke lesz... Láttak az utcán, mikor érte mentem harmincsokhetesen, ismertek... De ő maga egy szóval sem mondta senkinek, nem babonából. És én sem értem, nem olyanok a kollégái akik azon csámcsognának, hogy na ez már megint úgy prütykölt az asszonnyal, hanem még egy tejfakasztóra is meghívnák, a babás kollégákkal is tudna miről beszélni...


És ami tényleg rettenetesen esik, hogy mellé rettenetesen voltam, amikor jó lett volna ha ott van...

2010. aug. 6. 18:51
 5/39 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell kérdőre vonni!

Az elsőnek van igaza.

31F

2010. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is igaza van az elsőnek, bár szerintem azon sincs csámcsogni valo hogy terhes vagy ujra ennek csak örülni kell. Ugyis kevés a gyerek legalább ti dolgozzatok azon hogy sok legyen :)
2010. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom eleve nem lehetett túl boldog a második babától, túl kevés a kettő közti korkülönbség. Emiatt lehet, hogy nem akarja, hogy mindenki azzal foglalkozzon, hogy minek egymás után két gyerek.
2010. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
kitért a válasz elől... És nem értem miért nem lehet ezt normálisan megbeszélni.
2010. aug. 6. 18:54
 9/39 anonim ***** válasza:
74%
Elolvadok, felnőtt férfi is igazat ad nekem. (Bocsi ez csak az én hülyeségem, mindig adok a felnőtt hapsik szavára :D ) 21/N (első válaszoló)
2010. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is ez eleg durva foleg, hogy meg volt a lehetosege, hogy melletted legyen, mikor olyan rosszul voltal, de a helyzetedben en nem talalgatnek, mert ennek sok oka lehet. Inkabb tole kellene megkerdezned, hogy oszinten mondja el, miert tett igy. Csak o tudja az igazsagot.
2010. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!