Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a párommal? Ennyire...

Mit tegyek a párommal? Ennyire ciki lennék neki?

Figyelt kérdés

Már van egy 13hónapos babánk, tegnap csavarogtunk a kicsivel, és estére elkezdtem görcsölni, 20hetes terhes vagyok, látszik is meg nem is a pocak, van aki az első maradékának, van aki a tesónak tudja be...

Na én "vajúdva" mentem be hozzá, ott voltunk a közelben, mikor kérdeztem meddig van még, mondta most végezne. Ugyan kérdezte, hogy feljövök e az irodába, de mondta, nem szeretné nagyon, mert már látszik a pocakom, és nem akarja, hogy megtudják a kollégái...? A 13hónapos fiunkkal az ölében ment fel a holmiáért, én meg a görcseimmel az utcán csücsültem egy padon...

Most akkor szégyenli, hogy ismét gyermeke lesz, vagy ezt mire kell vélni? Számomra annyira megalázó...


2010. aug. 6. 18:39
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
52%
Talán csak a hormonok szórakoznak veled, túl érzékeny vagy. Nem kell a bolhából elefántot csinálni, biztos megvolt rá a jó oka, amiért nem szerette volna, ha felmész. És kétlem, hogy a gyerek lenne az oka! Szóval nyugi, fel a fejjel!
2010. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Így terveztük, hogy kis korkülönbség legyen.


Amíg nem látszódott ennyire, minden gond nélkül mehettem fel hozzájuk, ezt sem értem, elöl deszka hátul léc lettem, és hirtelen lett pocakom a 12.hétre, ami már látszik, az nem zavarta, csak a nagyobb...

2010. aug. 6. 18:56
 13/39 A kérdező kommentje:
Túlreagálom? 5perces fájásokkal ültem a padon az utcán, a kutya nem járt arra, a 20.hétben, arra vágytam, hogy végre elinduljunk, elérjünk egy dokit, biztonságban tudjam a nagyfiunk, a kicsivel meg ellássanak ha kell, Ő meg a fiával eltűnt harminc percre babát mutogatni, és eszébe sem jutott, hogy legalább a recire letegyen, mint egy csomagot, ahol legalább egy szerencsétlen portás ül, és ha összeesnék, akkor tud segítséget hívni. Mert ő nem akarja...
2010. aug. 6. 19:04
 14/39 anonim ***** válasza:
79%

Sok olyan férfi van, aki nem szereti a magánéletét mások elé teregetni. De neked kell ismerned a férjedet, hogy mit oszt meg másokkal szívesen és mit nem. Lehet hogy tényleg nem akarja, hogy erről kérdezgessék a munkatársai.


Ha egyébként mehettél hozzá a munkahelyre, akkor biztos nincs nője, aki elől rejtegetni akarna téged, szóval ez kizárva.


Szerintem felesleges ezen túráztatnod magad, pláne nem durcáskodni miatta. nem szeretné és kész, ezzel nem árt neked. megvan az oka, csak nem egy nyílt pasi, aki elmondja az érzéseit. hagyd békén.


31/N

2010. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
70%

akkor miért nem ültél be egy taxiba és mentél el a dokihoz? vagy lehet hogy nem voltál neki egyértelmű, hogy milyen bajod van...

előző vagyok

2010. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
74%
Érzéketlen tuskó szerintem a párod, ráadásul a baba és a te életeddel játszik.Vagy az értelmi képességei nem láttatják a nagy bajt vele?
2010. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Elég egyértelműen elmondtam mi a baj. Nála volt a kiskönyv, ami nélkül beesni egy nőgyógyászatra, és amíg nem volt biztos, hogy a fiammal tud maradni, nem pattoghatok, neadja az ég befektetnek, hová teszem a kicsit, esetleg egy zsúfolt vajúdóban rohangáljon...
2010. aug. 6. 19:11
 18/39 anonim ***** válasza:
81%
Elfoglak keseríteni.Igenis vond kérdőre,mert lehet h azért nem akarta mert az egyik kolleginával jóba van...
2010. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
74%

Nézd, szerintem sem szégyelli, ugyan miért szégyellné. Biztos meg volt á az oka, miért ne menj fel és nem olyan ok, ami válóóok.

a másik, hogy neharagudj, de ha rosszul vagy gyakorlatilag mindegy, hogy lent a padon vagy rosszul, vagy fent a melóhelyén, már bocsika. Lehet nem akarta, hogy a kollegái lássák, hogy rosszul vagy, nem akarta, hogy kérdezgessenek stb.

Ha neked ilyen gondolataid vannak a férjeddel és a kapcsolatotokkal kapcsolatban, akkor el kéne gondolkodni, hogy nem esetleg benned van e a hiba és nem a férjedben keresni.

2010. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos nekem is az jutott eszembe kapásból, hogy valamelyik "kolleginát" már hónapok óta hitegeti, hogy nemsokára elválik...

Vagy nem hitegeti, de már minden munkatárs tud a titkos kapcsolatról - és mekkora paraszt lenne a férjed a szemükben, ha kiderülne, hogy az asszony közben babát vár...

Bocs, ez nem biztos, sőt, egyáltalán nem biztos, most nehogy ezen kezdd el idegesíteni magad - csak talán nem ártana rákérdezni.

2010. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!