Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom a fiával üzenget,...

Anyósom a fiával üzenget, hogy mit szeretne tőlem kérni. Ti megtennétek, amit kér? Férjem dolgozik, én itthon vagyok éppen.

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 18:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De ezzel csak ront a kapcsolaton. Mindig szívesen megteszem neki, amit kér, főleg ha ilyen kis dologról van szó, ami neki viszont nagy segítség.
2010. aug. 6. 18:51
 12/13 anonim ***** válasza:
Vannak furcs gondolkodású emberek.nekem is van egy ismerősöm, azt anyós tőle soha semmit sem kér, csak a fiának mond, kér mindent.Még úgy is, ha mindketten ott vannak.Legutóbbi eset.Barátnőm anyósa mondja a fiának.Szerinted elvinne minket, ide meg ide.Közben ott állt tőlük 2 méterre.
2010. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

amig nem bizik benned,ilyen...

párom anyja is ilyen,páromat hivja,de neki is csak körvonalazva mondja mi kellene,mi meg találgassunk...nekem sose mondaná,hiába tudja,hogy ugyis én veszem meg/csinálom/hozom el,akármi...

2010. aug. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!