Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom a fiával üzenget,...

Anyósom a fiával üzenget, hogy mit szeretne tőlem kérni. Ti megtennétek, amit kér? Férjem dolgozik, én itthon vagyok éppen.

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit kér ? Persze, megtenném, ha valamire szüksége van. De ez millió dologtól függ, amiről semmit nem írtál.
2010. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit kér.
2010. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem értem mi ezzel a gond. Valami olyat kért, amit nem szívesen tennél meg? Vagy az a gond, hogy a fiával üzent, tehát a férjeddel?
2010. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered, te tudod milyen.Máskor téged kér meg?
2010. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én itthon ülök, tőle 10 m-re (külön lakás), van ingyenes telefonunk, meg nekem van mobilom, erre a fiát hívja, hogy mondja meg nekem, hogy ő ezt meg ezt szeretné kérni tőlem. Ebben ti nem éreztek semmi furcsát?

Amúgy szívesen megteszem neki, amit kér, csak jobban esett volna, ha tőlem kéri közvetlenül.

2010. aug. 6. 18:40
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nyugodtan szóljon közvetlenül neked, kényelmesebb mindenkinek.
2010. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, talán csak tévedésből a fiát tárcsázta aztán már úgy volt vele, hogy mindegy, vagy nem is figyelte, én is szoktam ilyet, nem mindig van képben az ember.
2010. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy neki errol csak mas a felfogasa. Szerintem ez nem eget rengeto dolog, ha egyebkent jo a kapcsolatotok. Lehet, hogy o nem akar kozvetlenul toled kerni, hogy nehogy megharagudj ra a keresek miatt, de ugy erzi, hogy a sajat fiatol vagy a fian keresztul konnyebb kerni. Persze nem tudni, hogy mirol van szo esetetekben, szoval igy nem lehet sok mindent leszurni abbol a 2 sorbol, amit osszesen irtal errol.
2010. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy te eléggé hűvösen viselkedsz vele ahhoz, hogy ne legyen kedve közvetlenül hozzád fordulni.
2010. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egy gyógyszert kért tőlem, h hozzak neki.
2010. aug. 6. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!