Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyum meghalt és...

Mit tegyek? Anyum meghalt és nem tudom feldolgozni

Figyelt kérdés
Apukám másfél éves koromban meghalt és most julis 1jén sajna anyukám is.Nagymamámhoz kerültem.Anyumal az utobbi idöben nem voltunk már aninyira jobban mert nem volt olyan mint régen.Szerelmes let akivel épp jártam és neki mindent meg vett de nekem nem.És akkor szakitotam a párommal de anyu továbbra is nem engedte hogy elköltözön a fiu.aztán jött egy uj kapcsolat és sokat aludtam a fiunál mert anyu csak bántot:(sajnos a betegsége miat azt mondták az orvosok:(megtudta májusba hogy egy éve van hátra és onantol semi se érdekelte:(én meg elmenekültem mert csak bántot:(aztán mikor épp haza jöttem anyuhoz hogy vele legyek rá 3 napra meg is halt:(olyan gyorsan romlot le az állapota:(gyülölöm magam:(sose tudom magamnak megbocsájtani:(most nagyimnál lakok. de rém álmaim vanak a temetés ota és hangokat hallok és egyik éjszaka a gépem is bekapcsolodot.nagyon félek:( félek hogy nagyon haragszik rám:( nagyon szeretem és ö is engem csak a betegsége más emberé tete:(szerintetek mit tegyek??
2010. aug. 6. 16:41
1 2
 11/12 OliaTIRA ***** válasza:
ez aranyos volt
2010. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
voltam szihologusnál de semmivel se lett könyebb:( egyre rosszabb....egyre joban hiányzik...már 2 honapja hogy nincs velem:(
2010. szept. 3. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!