Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyum meghalt és...

Mit tegyek? Anyum meghalt és nem tudom feldolgozni

Figyelt kérdés
Apukám másfél éves koromban meghalt és most julis 1jén sajna anyukám is.Nagymamámhoz kerültem.Anyumal az utobbi idöben nem voltunk már aninyira jobban mert nem volt olyan mint régen.Szerelmes let akivel épp jártam és neki mindent meg vett de nekem nem.És akkor szakitotam a párommal de anyu továbbra is nem engedte hogy elköltözön a fiu.aztán jött egy uj kapcsolat és sokat aludtam a fiunál mert anyu csak bántot:(sajnos a betegsége miat azt mondták az orvosok:(megtudta májusba hogy egy éve van hátra és onantol semi se érdekelte:(én meg elmenekültem mert csak bántot:(aztán mikor épp haza jöttem anyuhoz hogy vele legyek rá 3 napra meg is halt:(olyan gyorsan romlot le az állapota:(gyülölöm magam:(sose tudom magamnak megbocsájtani:(most nagyimnál lakok. de rém álmaim vanak a temetés ota és hangokat hallok és egyik éjszaka a gépem is bekapcsolodot.nagyon félek:( félek hogy nagyon haragszik rám:( nagyon szeretem és ö is engem csak a betegsége más emberé tete:(szerintetek mit tegyek??
2010. aug. 6. 16:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnézést a sok helyesirási elgépelésért csak közben rám jött a siro görcs is:( nehéz elröl mesélni:(
2010. aug. 6. 16:42
 2/12 FFDP ***** válasza:
53%
Te nem tehetsz semmiről, úgy emlékezz rá amilyen régen volt. És biztos, hogy nem haragszik rád, mert szeret, nyilván amikor az ember megtudja, hogy meg fog halni haragszik az egész világra, ne vedd magadra. Szerintem valakivel érdemes lenne elbeszélgetned, nem tudom szakemberre van - e pénzed, de valakivel mindenkivel, akivel mindent megosztasz. Hány éves vagy?
2010. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
16 éves múltam:(
2010. aug. 6. 16:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Először is részvétem! Bocsásd meg neki mindazt, amit az utolsó hónapjaiban tett. Tudom, már biztosan megtetted. Gondolom nagyon rossz így neked, hogy szülők nélkül maradtál, sőt Apudat jóformán nem is ismerted... És egy jótanács: Ne higgy a szellemekben... majd csak akkor, ha találkozol eggyel. Nekem még nem volt hozzájuk "szerencsém". Így nem hiszek bennük. Légy erős! :(
2010. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Részvétem:-(


Kívánom h legyen lelkierőd feldogozni.


Agydaganata volt anyudnak?Nemrég u.tesóm is meghalt,agydaganata volt,z utolsó időkben már nem volt önmaga,teljesen más személyiség lett,döührohamok stb..de ez a betegség miatt volt.

Nem tudhatad h ilyen tünetei lesznek,hiszen senki nem mondta,és 16 évesen nem is tudod annyira tolerállni,mint egy felnőtt.Ne emészd magad!!!

Mond el anyudnak h mennyire szereted,hiányzik,és enged el!Hadd nyugodjon békében a lelke.

Kitartás Csajszi és fel a fejjel!!

2010. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már mindenüt volt neki...télen 2 éve csuszkáltunk szánkoval és megütöte a veséjét:( és aztán kiveték aztán agyában is leettt az is kiveték aztán a tüdején és utána mindenhol...lelkiismeret furdalásom van mert ott hagytam:(tudom hogy csak bántot és látni se akart de melette kelett volna lennem:(nem tudok aludni nagyinál...ha máshol alszom simán elalszom de itthon nagyon nehéz:(
2010. aug. 6. 17:26
 7/12 OliaTIRA ***** válasza:
szegenykem: ( reszvetem: ( az en anyukam is rakos volt 2eve hogy meghalt. otthon halt meg?
2010. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Drága Kislány! Őszinte részvétem. Kérlek ne emészd magad. Hidd el biztos vagyok benne, hogy anyukád nagyon nagyon szeretett. Bűntudatod van, talán úgy érzed nem voltál elég türelmes hozzá? Hidd el egy szülő mindent megbocsát a gyerekének. Én a kamaszlányommal sokat vitatkozok, ő is időnként úgy érzi nem szeretem, amiért lelkiismeretfurdalásom is van. Éjszakákat nem alszok azon gondolkodva, hogyan éreztessem vele, hogy minden csak őérte van. A ti tinédzser agyatok másképpen működik, most alakul felnőtté. Sok mindent másképpen ítéltek meg. Idővel másképpen fogod látni a dolgokat. Gondolj arra édesanyád a betegsége miatt volt olyan amilyen, de száz százalék, hogy szeretett Téged. Én is ajánlanám egy szakember segítségét. Ne szégyelld, meg fogod látni, hogy jó lesz. Kitartást és sok boldogságot kívánok!
2010. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Nagyon sajnálom. Én is 16éves vagyok. De szerintem anyukád nem haragszik rád, nagyon szeret még mindig. Bár testben nem, de lélekben akkor is mindig veled lesz, és jól tudja,hogy szereted,és hiányzik neked. Nem tudok, valami jó tanácsot adni sajnos, de remélem segítettem.

Kitartás!

2010. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Édes kis szivem!

Fogadd őszinte részvétem!

Nekem 4 éve, hogy meghalt az apukám. Engem ő nevelt fel egyedül, és anyiukám helyett sokszor anyukám volt, és ő volt a legjobb bartáom is, még bulizni is volt, hogy eljött velem. Amikor meghalt, majdnem idegösszeroppanást kaptam ( és ezt most komoly), mert az utolsó időkben mi sem voltunk jóban, mert ős is beteg volt, és mindig rajtam csattant az ostor. Én már eléggé felnőtt vaagyok, és már akkor 2 gyermekem volt, és talán ez volt a szerencsém, mert egész nap lefoglaltak, de mikor volt egy kis szusszanásnyi időm, gyötört a lelki furdalás. A férjem elment a családsegítőbe, és kérdezte, hogy mit tehetne. Ott van ingyenes pszichológus, és bizony 1 éven át jártam hozzá, mire helyre tett, és még néha felhívom mostanában is, elmegyek hozzá egy kis leleki feltöltődésért! Nekem nincs arra pénzem, hogy magán pszichológushoz járjak, ez ingyenes, bárki számára elérhető, és ugyanazt csinálja!

Kérlek, fordulj szakemberhez! Segít, hidd el!

Mielőbbi gyógyulást kívánok a kicsi kis lelkednek, és sok erőt, kitartást! Vigyázz magadra!

2010. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!