Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell lenézni valakit,...

Miért kell lenézni valakit, aki egy kicsit is eltér a normálistól?

Figyelt kérdés

Adott egy nő, akinek gyereke van, ám a nő a saját neméhez vonzódik, így 2 nő neveli a kisfiút.

De a kívülállók miért foglalkoznak vele? Kinek mi köze hozzá? Miért kell valakit lenézni emiatt?

A kisgyerek még csak fél éves, de már most megjegyzéseket tesznek az emberek hogy milyen rossz gyerekkora lesz.


2010. aug. 6. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Hát nézd, a gyereknek nem azért lesz nehéz gyerekkora, mert két nő neveli. Hanem azért, mert a környezete ezt nem igen fogja elfogadni.


Sokan mondják, hogy melegeknek nem adnának gyereket. És teljesen jogos. Nem azért, mert mondjuk két férfi, vagy két nő nem tudna felnevelni szeretetben, hanem a társadalmi normákban ezt nem tűrnék meg. És sajnos nem az egynemű szülők, hanem a társadalom nehezíti meg a gyermek életét.

Ott, ahol ez mindennapos, hogy melegek nevelnek gyereket, és persze elfogadott, ott a gyermek nem sérül.


Egyébként egy fokkal talán jobb, hogy két nő neveli. Női párosként nem igen kell félniük, hogy szélsőséges élethelyzetben pl. megveri őket egy férfi.

2010. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Üdvözöllek az emberek világában!

- csak ennyit tudok mondani...

2010. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Mert a sok heteró látszat család irigyli a valódi érzelmet szeretet két ember között akkor is ha az két nő.Én sose itélkeztem.Van leszbikus barátnőm,homoszexuális barátom ugyan olyan emberek mint én.Sose az alapján itélkezem,hogy valaki szőke vörös,heteró,lezsbikus,kinai,zsidó,katolikus buddhista...sajnos sokan a felszin alapján itélnek meg másokat.Sajnos sokkank fontosabb a felszin,mint a belső érték.

Amúgy is a társadalom az egyformaságra törekszik hisz a klónokat,tucatembereket lehet könyen vezetni mint a birkákat,és nem veszik észre sok parasztvakítást.

2010. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem ez a megszokott a normális embereknél. Náluk az a normális, hogy van apa, anya, gyerekek. Egyébként van apja a gyereknek? Vagy örökbefogadtátok? Mert ha utóbbi, akkor később mikor már nagyobb lesz a suliban csak nézni fog amikor azt kérdezik tőle hogy "Mért mindig anyukád hoz iskolába? Apukád dolgozik?" Ő meg visszakérdezi: "Mi az az apuka?"...
2010. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó, hanem a legjobb barátnőmről.

A gyereknek van apja, de a barátnőm semmit nem akar tőle.


Ha az utcán sétálnak, nem nyalják-falják egymást, egyszerűen csak 2 nő sétál, felváltva tolják a babakocsit. És persze együtt laknak.

2010. aug. 6. 16:48
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Ezért:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Szerintem sem azzal van baj, hogy 2 nő neveli, hanem, hogy egyesek ezt nem tudják elfogadni és a gyereket fogják csesztetni a 2 anyuka miatt.

2010. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Olvastam ezt a kérdés, és felháborítónak tartom...
2010. aug. 6. 16:53
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy is mi a baj azzal hogy két nő neveli azt a gyereket ,egy nő is nevel gyereket mapság egyedül eegy fizetésből hála a férfiaknak akik csak megcsinálni tudják a gyereket,mert hát ők csak dugni akartak igazából nem papás mamást játszani!PFFFFFFFF!
2010. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem pl. régen mindig cseszegettek azzal, hogy hol az apám. Ő elhagyott, anyu nevelt. Másért mindig ment az apja, értem nem. Aztán olyan 12 éves koromban azt mondták, hogy igazából nem is külföldön él, hanem meghalt. Nagyon sokat bőgtem, mert ezt mindig felhozták, mivel csak azt látták, hogy anyu hoz-visz. Túl vagyok rajta és ez csak egy példa, hogy ilyen szempontból nagyon nagy szüksége van egy gyereknek az apjára, de viszont ha 2 nő neveli, akkor a nem biológiai anya szerintem kitölti az apa szerepkörét és nem lesz hiányérzete a gyereknek, hisz neki Ők lesznek a szülei.
2010. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az apja amúgy is sz.rik a gyerekére...
2010. aug. 6. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!