Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell lenézni azt a...

Miért kell lenézni azt a fiatal nőt akinek már jó ideje nincs párja?

Figyelt kérdés

Na szóval: 24 éves nő vagyok, nincs különösebb bajom magammal, az életemmel, viszont 2 éve nincs senkim. Ez még annyira nem is ráz meg (persze jó lenne, de nem vagyok depis miatta), hanem inkább az bánt, hogy a munkahelyemen és a rokonok körében újból és újból felhangzik felém a kérdés, hogy van-e már valakim? De, nem ilyen szokványosan kérdezik, hanem látom a szemükben a gúnyt, a lenézést, kissé szúrós megjegyzésekkel és ez már egyre jobban idegesít.

Igazából beszólni nem akarok olyasmit, hogy jó nekem így, mert azt nem hinnék el (főleg hogy nem is igaz), de már olyan unalmas hogy mindenki ezzel jön és én vagyok mindenki szemében a szerencsétlen egyedülálló.

Nemrég is azt mondta az egyik, hogy egyik ismerősünknek a lánya aki 15 éves, egy könnyűvérű kiscsaj, és jön a beszólás: Többet megélt már mint Te!(mármint én)

Mégis, mit élt volna meg többet? Összeköltözést, házasságot, vagy mit??? Mert ha igen, akkor bizony többet megélt mint én. Szerintem ezt arra mondta az illatő, hogy én egy nyámnyila kis szüzike lehetek... Nem tudom, de nagyon felbosszantott. Mit tegyek?


2010. júl. 28. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Felnőtt nő vagy nem kell az efféle dolgokkal foglalkozni.
2010. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Sz.rd le azokat akik ezt mondják. Mi közük hozzá, hogy mikor lesz párod? Majd ha lesz valaki aki érdekel téged, úygis észre fogják venni.

Ne törődj velük!

2010. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok a k*cs*g a családodban, ne is foglalkozz velük.

Egyszerűen nincs miért meghallanod ezeket a megjegyzéseket, majd úgyis találsz egy szerető párt magadnak.

2010. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne is foglalkozz velük.Miért lenne neked kötelezően valakivel lenni.Inkább egyedül mint például egy rossz kapcsolatban.Bár nekem van párom ,sosem szólnám le azokat akiknek nincs.Ehhez senkinek semmi köze.Az ismerősödnek meg mond meg ha 15évesen többet élt mint te akkor "büszke" lehet a lányára.
2010. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Te leszel buta, ha hülyékkel foglalkozol.

Senkit nem kell lenézni, még azt sem aki egész életében szűz marad. Csak ostoba emberek szeretnek ilyeneken ítélkezni.

2010. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj vele.Inkább egyedül légy mint egy rossz kapcsolatban ami később még több rosszat okozhat.

Inkább becsülendő,h nem ugrálsz ide-oda felelőtlenül.

2010. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bunkó, tapintatlan emberek. Ezek, ha férjhez mész, a hasadra fognak először pillanatani. Ha szülés után aggasztanak a kilók, azt fogják mondani: jól nézel ki-amiért persze téged a frász környékez. Ha lefogytál, azt mondják, hogy szarul nézel ki. Mint mondta most a barátnőm/?/ Nem kell velük foglalkozni. Nem miattuk pasizol be, hanem akkor, ha arra érdemes pasit találsz.
2010. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A lenézés sajnos általános emberi viselkedés. Addig sem a saját szennyesükkel kell foglalkozniuk. Tölts minél kevesebb időt ilyen emberek társaságában, akkor is, ha a családod.
2010. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem nekik/ az ő tetszésük szerint kéne élned az életedet. A Te életed a tiéd.

Örülj neki, és légy büszke magadra, hogy képes vagy egyedül is megállni a helyed.

Sokan társfüggőek, beparáznak, ha egyedül maradnak - nyilván ebben "segítenek" a "kedves" ismerősök, rokonok, akik szerint csak az a "normális", ha van valakid.


Ha Te jól érzed magad így is, semmi gond. :)

2010. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
"Sajnálom, hogy nem vagyok kapcsolatfüggő."
2010. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!