Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen miatt miért kell mást...

Ilyen miatt miért kell mást lenézni?

Figyelt kérdés

Egyszer beszélgettem pár ismerőssel és szó volt a nagy melegről. Megkérdezték,hogy ilyenkor én mit csinálok?Mondtam,hogy lehúzom a redőnyt,ha még mindig meleg van bekapcsolom a ventilátort és tavasztól őszig hideg vízzel tussolok. Erre lenéztek és vissza hallottam,hogy a hátam mögött kibeszéltek. Mert,hogy én tavasztól őszig hideg vízzel fürdök,biztos azért mert nincs meleg vizünk.-.- Közbe meg van, csak nekem ez egy szokásom és attól függ,hogy hideg vízzel tusolok ugyanolyan tiszta vagyok mintha meleg vízzel tusolnék állandóan.


Miért kell ilyen miatt valakit lenézni?felháborító..


16/L


2011. júl. 11. 13:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Úristen, ez komoly, vannak emberek, akik ilyennel foglalkoznak, hogy ki hogy tusol? Rohadtul ráérnek.
2011. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

16 L,szokj hozzá hogy a magyar embernél tuskóbb kétszinűbb a Földön nincs.

Én télen is 16-17 fokon alszom,mert hipotalamusz problémám miatt folyton melegem van,gondolahtod,hogy most hogy vagyok,hdeg viz,legyező stb.

Ne törödj az ilyenekkel,addig amig veld foglalkoznak nem kell a saját mocskukban söpörni.


29N

2011. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Jajj szard már le őket magasról.. Hülyék. Így hűtöd magad. Lehet,hogy nekik az a normális,hogy ha nagykabátban betakarózdva ülnél kint a napon 35 fokban.
2011. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Az, felháborító. Ne is törődj velük, vagy esetleg ha még hallod, akkor közöld velük, hogy de, van meleg vizetek, de te melegben hideget használsz, mert ezt szereted.


Én egyéként mindig forró, szinte elsőfokú égési sérüléseket okozó vízben szeretek fürdeni, télen kádban, nyáron zuhany alatt. De nyáron miután lemostam a habot magamról, átállítom fokozatosan hidegre, és fél percig kb úgy folyatom magamra, jót tesz a keringésemnek és a bőrömnek ez a hirtelen változás, és jól is esik :)

2011. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Téged miért érdekel, hogy ők mit gondolnak? Az ő szegénységüket bizonyítja.. Nincs jobb dolguk, saját életük, hogy azzal foglalkozzanak?


Felesleges ezen felháborodni.

Az életedben mindig lesznek olyanok, akik csak furkálódnak, kibeszélnek, de ne vesztegesd erre az energiádat.

2011. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 ava87 ***** válasza:
74%
Hülyék az ismerőseid, ennyi. Szerintem egy normális embernek kisebb gondja is nagyobb annál, minthogy más milyen hőmérsékletű vízzel zuhanyzik.
2011. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szokd meg, mert ez később csak rosszabb lesz. Azt várná az ember, hogy amint valaki kinő a gyerekkorból, leáll a pletykálással és rosszindulatú kibeszélősdivel, pedig nem. Az egész a munkahelyen fog tetőzni, amikor mindenki mindenkit kibeszél, fúr, sároz, közben pedig a szemébe mosolyog. Ilyen az ember: akkor is bánt másokat, ha neki jól megy a sora, és mindig azzal törődik, mit csinál a másik.
2011. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert idióták:)


Figy,rám legutóbb a krumplis tésztám miatt néztek igy és megkérdezte az egyik kolléganő,adjon-e kölcsön:) Én meg néztem hogy mi van...én imádom a krumplis tésztát,neki az a szegénység jele...mondtam neki,ehetném kaviárral is,de tejföllel finomabb:)


Egyébként ilyen időben én is hideg vizzel fürdök,melegtől meg is zavarodnék

2011. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kerdezo: Ne foglalkozz veluk, idiota emberek.


13:47es: Ugye tudod hogy a forro vizben valo furdes nem egeszseges? Egyeltalan nem jo az ereknek, segithet a visszer kialakulasaban, hiaba zuhanyzol hideget azutan.

Meg nem tudom elkepzelni mi lehet kellemes annyira forro vizben furodni ami szinte egesi seruleseket, de ezt csak te tudod.

Szerintem egyeltalan nem egeszseges.

2011. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Na, itt a másik (14:08) :))) Hát, nem lehet mindenkinek megfelelni.
2011. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!