Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen miatt miért kell mást...

Ilyen miatt miért kell mást lenézni?

Figyelt kérdés

Egyszer beszélgettem pár ismerőssel és szó volt a nagy melegről. Megkérdezték,hogy ilyenkor én mit csinálok?Mondtam,hogy lehúzom a redőnyt,ha még mindig meleg van bekapcsolom a ventilátort és tavasztól őszig hideg vízzel tussolok. Erre lenéztek és vissza hallottam,hogy a hátam mögött kibeszéltek. Mert,hogy én tavasztól őszig hideg vízzel fürdök,biztos azért mert nincs meleg vizünk.-.- Közbe meg van, csak nekem ez egy szokásom és attól függ,hogy hideg vízzel tusolok ugyanolyan tiszta vagyok mintha meleg vízzel tusolnék állandóan.


Miért kell ilyen miatt valakit lenézni?felháborító..


16/L


2011. júl. 11. 13:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Lekell szarnnnI

ebben az országban mindenki mindenkit lenéz nem bizhatsz senkiben mert még a saját testvéred is átverhet

2011. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez jó... Én nem vagyok szegény de a krumplistészta tényleg finom. :D Amúgy meg érdekes, nekem eszembe sem jutna, ha valaki azt mondaná hogy nyáron hideg vízzel zuhanyzik, hogy biztos mert nincs meleg... Mondjuk nekem nincs melegem, de attól még nem egy ritka dolog nyáron hideg vízzel zuhanyozni.
2011. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is olyan gondolkodású vagyok, hogy önmagában egy relatív jólét még nem kötelezi az embert arra, hogyha éppen úgy tartja kedve, akkor valamiből az olcsóbb megoldásokat favorizálja.

Ugyanis az embernek nem mindig a drága tetszik. Vagy vannak elvek. Magam is jártam már úgy, hogy beszélgettem emberekkel, tökig nájkiban voltak, meg szinte többszázezer forint volt rájuk aggatva és kissé furán néztek rám, hogy ugyan a stílussal és az anyagminőséggel nem volt baj, de rajtam pl 20e helyett 2e-ért akciósan vett kabát volt (VÖGELE) és szintén onnan egy 5-6ezres farmerem 500,-Ft-ért. Deichmannos cipőben voltam, míg ők sokkal drágábbakban. Aztán mikor elköszöntünk, akkor én beültem a sportautómba, ők meg mentek a buszhoz illetve szálltak be szakadt öreg, giccsesretuningolt verdáikba. Aztán volt nézegetés, hogy akkor most ki is mi?

Nem felvágásból vagy lenézésből írtam ezt le, de nagyon felületesek az emberek és szeretnek ítélkezni. Azokon jó röhögni ilyenkor.

2011. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy érdemes ezt elolvasni, kicsit off, de tanulságos.

[link]

2011. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia,mennyire hasonlóak vagyunk.Én is hideg vízzel zuhanyzok ilyenkor és télen is bukóra nyitott ablaknál alszom,mert egyszerűen nem tudok friss levegő nélkül meglenni.Ki is van a férjem,télen van,hogy ő másik szobában alszik.Ez van,ez az én "hülyeségem",így érzem jól magamat.Az meg,hogy ki mit szól?Hát én teszek rá nagy ívben.Nem vagyunk szegények,szép kertes házban lakunk,igényes berendezéssel,de balatoni nyaralónk olyan,hogy kerti zuhanyzó (hordós megoldás) van és nagy ívben lekakálom,hogy ezért bárki is csórónak titulál.Inkább csak nem játszom meg az eszemet és nem áldozok egy hét nyaralásra ötven-hatvan ezreket,hiszen nincs rá pénzem.Imádom a félnomád életemet a nyaralások sokár és senkinek semmi köze hozzá.A rosszindulatú sznob beszólások meg nem érdekelnek.Az ilyen emberek ébrednek majd egyszer csak arra,hogy a sok hiteltől már lakás sincs a fejük felett.A múltkor azért szólt be egy "baráti" házaspár,mert nem álltam be a kórház fizetős parkolójába,hanem a bejárattól pár méterre parkoltam és a lábamon gyalogoltam be.Nem gondoltam,hogy ezért szégyenkeznem kéne,pedig de.Na ez sem nagyon érdekel.
2011. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 kR1ss19 válasza:
Röviden leírom: Egyik füleden be a másikon ki!
2011. júl. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 ava87 ***** válasza:

Mellesleg akkor is lenézik, kinézik az embert, ha nem szegénynek, hanem "túlságosan" gazdagnak tartják. Próbáld csak ki itt az oldalon, ha leírod, hogy mondjuk minden évben külföldön nyaralsz, és megkérdezed, hogy idén hova menj, mit ajánlanak, rögtön neked fognak esni legalább hárman, hogy micsoda problémáid vannak, bezzeg másnak enni sincs mit.

Ebből azt szűrtem le, hogy lehetetlen megfelelni az embereknek, és nem is érdemes ezen erőlködni, úgyis lesz valaki, akinek nem tetszik, amit csinálsz, még akkor is, ha távolról sincs semmi köze hozzá.

2011. júl. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!