Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtennéd ezt a párod kedvéért?

Megtennéd ezt a párod kedvéért?

Figyelt kérdés

A közösségi oldalon fent van a párom egy régi ismerőse (akit utál) nálam ismerősként.

Egy év után vette csak észre, és megkért, hogy töröljem.

Tudom nem nagy dolog, de megtennétek, hogy törlitek, ha a párotok erre kér?


2010. aug. 6. 06:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hol a kérsdés??

Ha te is elvárnád,akkor világos a válasz.....

2010. aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%
Ezt akartam kérdezni, hogy ha te utálnál valakit, de a párod ismerősei között ott lenne, te elvárnád, hogy törölje? Tehát el. Akkor töröld!Ne szó nélkül: írd meg neki, hogy a pároddal való kapcsolati viszonya miatt ildomosabbnak tartod, hogy törlöd. Kéred megértését. Többet úgy sem fogtok családi összejövetelt rendezni.
2010. aug. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Igen,de nem szívesen...

De ha csak ennyi kell a lelki békéjéhez,és a boldogságunkhoz akkor ez nem nagy ár sztem.

2010. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
én meg már eleve azzal szórakozom, hogy nem bejelölgetem az ismerőseimet, hanem törölgetem :D he-he
2010. aug. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
Én nem törölném. Vannak emberek akiket a férjem kevésbé kedvel mint én de attól még ismerem és nem tagadom őket meg. Hülyeség ilyet kérni bárkitől, gyerekes.
2010. aug. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem töröld. Ha ez neki jól esik. Ha egy barátról lenne szó, akkor megérteném, hogy hezitálsz.
2010. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én kitörölném ha ez boldoggá teszi, de semmiképp nem indokolnám meg neki, hogy miért.
2010. aug. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%

nálunk amikor ilyesmi esetben megkértem a párom, hogy törölje az ismerőst, nem törölte és amikor a szakítással jöttem elő, azt mondta, ok akkor legyen vége.

szóval van aki sziklaszilárdan fenn tartja a magánéletét párkapcsolaton belül.

szóval magadnak kell érezned, mennyire nem bánt a párod korlátozása.

ha könnyedén törlöd, töröld, ha nem akarsz az uralma alá kerülni a párodnak, akkor ne tööld

2010. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én tuti törölném, de ez én vagyok. Szeretjük egymást, társak vagyunk, a te bajod az enyém is stb...Mindegy miért utálja, neked mellette kell kitartanod még ha piros hó esik is össze kell fognotok, azért vagy te a társa..Persze mondom, ez csak az én véleményem. Én törölném. Szép napot mindenkinek!!:-)
2010. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%
Minden gondolkodás nélkül megtenném. Pedig elég határozott, autonóm ember vagyok. Ki nem sz.arja le az egyszer látott ismerőst? Ha eltűnsz az ismerősei közül, észre sem fogja venni, hogy te voltál az, aki eltűnt. A párom az a párom. Ha ő utál valakit (nagyon-nagyon kevés embert utál amúgy, nagyon jólelkű), azzal én sem leszek jóban. Ez fordítva is igaz. Aki egyikünket bántott, azzal a másikunk se haverkodik, tök evidens dolog.
2010. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!