Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtennéd ezt a párod kedvéért?

Megtennéd ezt a párod kedvéért?

Figyelt kérdés

A közösségi oldalon fent van a párom egy régi ismerőse (akit utál) nálam ismerősként.

Egy év után vette csak észre, és megkért, hogy töröljem.

Tudom nem nagy dolog, de megtennétek, hogy törlitek, ha a párotok erre kér?


2010. aug. 6. 06:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Attól még ismerem, hogy a párom utálja, és az, hogy az ismerőseim között van, nem azt jelenti, hogy én szeretem. Pusztán csak ismerem. Mondjuk, erősen furcsállanám, ha a párom ilyet kérne. A következő fokozat az lenne, hogy nem állhatok szóba X-szel, nem mehetek el Y-ba, mert Z is ott lesz, és így tovább.
2010. aug. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
hát ja!! ha neked nem valami közeli ismerős!
2010. aug. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Kétszer futottunk össze, mikor a párommal voltam, és párom révén ismer.

Megtalált iwiw-en, és bejelölt én meg visszajelöltem. Soha nem beszéltem vele.

2010. aug. 6. 06:54
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Azonnal! Csak olyan embert jelölök be ismerősként,akivel valóban tartom is a kapcsolatot! Te pedig valójában nem is ismered az illetőt! Ha mindenkit ismerősként jelölnék,akivel már találkoztam,de nem tartjuk egymással semmilyen szinten kapcsolatot,akkor ilyenekkel lenne tele az oldal! Nem verseny ez,hogy minél több ember legyen "ismerős".
2010. aug. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha csak ennyi az "ismeretségetek" akkor nyugodtan töröld.
2010. aug. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem azért jelöltem vissza, mert ez "verseny". Nem akartam megbántani, ha már bejelölt.
2010. aug. 6. 07:00
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Persze, nem kérdés. Főleg ilyen távoli ismerősnél.
2010. aug. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ne töröld,nem sok vizet zavar nem?És ki tudja,hogy aj övőben hogyan alakul az ismeretségetek,az is lehet,hogy még haverok lesztek.
2010. aug. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

A páromat zavarja, és megkért hogy töröljem.

Fordított esetben én is elvárnám, hogy törölje.

2010. aug. 6. 07:22
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Első vagyok. Ha ilyen jellegű a kapcsolatotok, és ez nektek ilyen fontos, akkor töröld. Engem nem érdekel, és a páromat sem, hogy melyikünknek hány ismerőse van, és kik azok. :)
2010. aug. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!