Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mindig ez?

Miért van mindig ez?

Figyelt kérdés

Anyukám fojton azt csinálja hogy megkérdezi mi legyen az ebéd,mondom spagetti! Mondja nincs alap anyag.

Meg kérdezi tesomat is hogy mi legyen az ebéd ő meg: brassói aprópecsét.. Mondja!!

De neki egyből ugrik a boltba hogy hozza a hozzá valókat, nekem meg csak azt mondja hogy nincs alap hozzá!!

Pedig a spagetti egyszerübb vagy nem??

Ma is ezt csinálta :(


2010. aug. 5. 12:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Brassói imádom :)
2010. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg anyukád nem szereti a spagettit. Viszont te főzz magadnak nyugodtan, ha megengedi. Nálunk meg anyu nem tudott sütni én meg édesszájú voltam, ezért már 10 évesen megtanultam rengeteg féle sütit sütni.
2010. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Hát igen nagyon túl löttem a célon mert nagyon kedves velem!!

Én a spagettit egy héten 2-szer mondom!!

Azért nem értettem ja és azért mert tegnap is spagetti volt és azt mondta nem akart ma is!!

De az én kedvemért egyik sem lett hanem tökfőzelék...

Holnap meg brassói meg spagetti

2010. aug. 5. 13:33
 14/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló helyzet van, van az öcsém aki 16 éves én 18, ő elmehet diszkóba hajnalban 4-kor ér haza, én nem mehetek sehova se mert "lány" vagyok :S Szerintem nincs különbség fiú és lány között csak ő különböztet meg minket. Rossz dolog ez a kivételezés családon belül szerintem. Sok szülő így éri el, hogy a gyerek eltávolodik tőle és még a testvérét is megutáltatják vele mert "ő a kiskedvenc". Ha gondolod és persze lehet beszélni az anyukáddal, akkor próbáld meg még egyszer. Mondd neki hogy te ezt nem tartod így helyesnek, ha nincs változás, akkor beszélj a testvéreddel, hogy akkor ő mondja az anyukádnak, hogy ne mindig őt helyezze a középpontba, hanem néha téged is, de legfőképp mindkettőtöket egyszerre.
2010. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi beszéltem anyuval,vele mindig lehet beszélni ha nem ideges.
2010. aug. 5. 13:40
 16/20 anonim ***** válasza:
És mit mondott anyukád?
2010. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
aranyos vagy....:)
2010. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Hát anyu azon kivül amit le irtam ezt mondta:


"Nem tudtam hogy rosszul esik neked ha nem azt csinálom amit kérsz. Megigérem holnap mind a 2 ételt megcsinálom.

Legközelebb szólj hogy örülnél ha néha azt is csinálnám amit te kérsz!!

De nagybevásárláskor annyi alapot veszek hogyha megkivánsz valamit legyen"

2010. aug. 5. 18:33
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez kedves tőle :DDD Akkor sok mindent kérj ám hogy legyen otthon mindig :P
2010. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
:) Igazad van köszi a válaszokat
2010. aug. 6. 11:36
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!