Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mindig ez?

Miért van mindig ez?

Figyelt kérdés

Anyukám fojton azt csinálja hogy megkérdezi mi legyen az ebéd,mondom spagetti! Mondja nincs alap anyag.

Meg kérdezi tesomat is hogy mi legyen az ebéd ő meg: brassói aprópecsét.. Mondja!!

De neki egyből ugrik a boltba hogy hozza a hozzá valókat, nekem meg csak azt mondja hogy nincs alap hozzá!!

Pedig a spagetti egyszerübb vagy nem??

Ma is ezt csinálta :(


2010. aug. 5. 12:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Öööö nálatok is brassói mérgezés?Részvétem.
2010. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
eZ A KÉRDÉST JOBB HA ANYUKÁDNAK TESZED FEL
2010. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Tudod akit jobban szeretnek annak ugranak egyből.Ennyi.amúgy meg sokan már 12 13 évesen főznek magukra különben éhenhalnának a sok alkalmatlan szülő miatt,ismerősöm gyereke nem tudja mi az a leves,anyuka 34 éves és nem ismeri fel a sütőt,egy teát nem tud elkészíteni.PFFFFF.
2010. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hiába mondom neki hogy nekem ez rosszul esik mert olyan mint ha kivételezne!!áá nem halja meg
2010. aug. 5. 12:44
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy jobban szereti-e nekem mindig azt mondja hogy nem szereti jobban!
2010. aug. 5. 12:49
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
De ne hagyd figyelmen kívül azt sem, hogy ő is jobban szereti a brassóit. Vagy elkészíteni szereti jobban.
2010. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%
Tudod mindig ezt mondják,hogy ugyan beképzeled nem szeretem jobban de aztán érzed hogy mégis mert ő a kedvencét kapja és ha nincs hozzá alap egyből rohan a boltba te meg eszed ami van mert a te kedvenced épp nincs alap és neked tuti nem rohan a boltba:S
2010. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük azt mondta azért ment el a boltba neki mert adott rá pénzt! De hülye vagyok olyan hamar feltudom kapni a vizet!!

Azt mondta hogy bevásárláskor annyi alapot vesz hogy mindig tudjon csinálni ha megkivánom.

2010. aug. 5. 13:00
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
ez aranyos volt, de tényleg, én anyuka vagyok és eszembe se jutna, h ez rosszul esik, én azt gondolnám, h majd legközelebb lesz spagetti....tudod, lehet néha anyának is nagyobb kedve van brassóit csinálni....szeret téged is!!!
2010. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én is anya vagyok,és én például néha azért kapom fel a vizet mert minden nap amikor megkérdezem a fiamtól,hogy mi legyen az ebéd csak a spagettit mondja,mintha más nem is létezne...Azért ez sem jó..Nem azért kérdezgetem,mert koptatni akarom a számat,hanem hogy olyat főzzek amit ő is megenne..De amikor 4 héten keresztül a válasz "spagetti" akkor kedvem lenne a spagetti tésztákkal megkergetni:)

Ráadásul a változatosság kedvéért 2 hétig átvált és csak pizzát mond...

Szóval lehet,hogy anyudnak is néha elege van a spagettiből..Talán kérhetnél egyszer olyan ételt amit nem mindennap kérsz...Brassóit én is ezer örömmel csinálnék ha ez lenne a fiam óhaja..(végre nem spagetti)

2010. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!