Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha kezdek...

Mit csináljak, ha kezdek tönkremenni?

Figyelt kérdés
A nővérem minden nap idehozza a barátját, itt vannak este hétig, aztán elmennek kb két órára, visszajönnek ide, itt alszik vele a barátja, aztán kezdődik minden előröl. Már több hete. És a f***om kivan, hogy minden nap kényelmetlenül kell éreznem magam a saját lakásunkban, mert folyton itt van. Emiatt hagytam abba az edzést is, emiatt eszek mindenféle egészségtelen gyorskaját, mert nem tudok már kimenni nyugalomban a konyhába főzni, meg ilyenek. Meg már hetek óta itthon ülök, semmi kedvem nincs már elmenni itthonról, pedig eddig elég sokat jártam ki. De nekem ahhoz hogy elmenjek, az kell hogy normálisan, nyugalomban el tudjak készülődni, de így egyszerűen nem megy. Folyamatosan annyira kényelmetlenül érzem magam, nap végére már sírnom kell mindíg. Szüleimet meg nem érdekli, estig dolgoznak, legtöbbször azt sem tudják, hogy itt van. Mit csináljak?
2020. aug. 14. 19:03
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
57%
Tehát ők nem érzik magukat gázul, szüleiddel meg nem beszélsz, vagy nem érdekli őket. Akkor álljál fejen szerintem, az segít (atyaúristen). Lépj már tovább.
2020. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
47%
Én igazat adok a kérdezőnek. Teljesen jogosan zavarja ez a dolog, mivel ő lakik ott évek óta, és nem lenne köteles elviselni senki idegent maga körül. A tesója barátja csak egy kívülálló. Szerintem beszélj a szüleiddel kérdező, ezt csak ők tudják lerendezni. Nem azzal van a baj, ha néha ott van, de nehogymár egy vadidegen költözzön a nyakára és viselje el minden nap, hát köszi. Én is kiakadtam volna a helyében. Először a szüleiddel beszélj, utána ha szükséges, a pasival. Mondd a szemébe, hogy legyen kedves ritkábban idetolni a képét, vagy különben fizessen bele a lakásba. Szerintem így elmegy a kedve az ottéléstől.
2020. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
53%
A tesója meg még régebb óta lakik ott, és neki meg nem kívülálló. És nem ennek a taknyosnak van joga pénzt kérni, hanem a szüleinek. Még, ha kinyitná a száját és mondaná. Vagy elfogadna bármi lehetőséget, de nem. Csak vergődik, de még csak a szülei elé se áll ki. Az ilyen csak itt a neten emberkedik, mert előben nem meri vallani a konfliktust. Orvoshoz kell menni, és akkor talán lesz belőle valami életképes esetleg.
2020. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:
jo, csak leszarlakxdddd
2020. aug. 25. 10:27
 55/57 anonim ***** válasza:

Én nagyon megértelek pedig 28 éves vagyok, a párommal élünk együtt 6 éve ő is ilyen.

Szar mikor otthon vagy de mégse tudod magad otthon érezni. Nem tudsz elmenni normálisan wcre még f*ingani se lehet normálisan. Csak mikor egy hétvégére vendégek jönnek is a végére már nagyon kellemetlen tud lenni. Attól hogy valaki más mint az átlag nem lesz rossz meg hisztérika stb..viszont manapság nagyon nehéz kilógni a sorból az biztos. Kitartás kérdező itt meg ne foglalkozz vele mennyire szidnak. Engem meg lehet lepontozni aki erre élvez de nem érdekel :D

2021. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Nem jutott eszedbe beszélni a tesóddal hogy kicsit kevesebbet hívja s barátját??
2021. jan. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 Kései Sirató ***** válasza:

Jobban járnál, ha elkezdenél kommunikálni. Beszélj a tesóddal és a barátjával is, meg a szüleiddel is.

Ott lakik, vagy csak naponta átmegy hozzátok? Ez nekem nem egyértelmű.

Annyiban megértelek, hogy rossz lehet sorban állni a WC előtt.

Megkérdezhetnéd, hogy a sráchoz miért nem mennek soha?..

Amúgy meg külön szobában vagy - ez az, amiért kicsit túlérzékenynek tűnsz.

Szóval beszél mindenkivel, mert lehet, hogy nem is sejtik, hogy mit élsz át!

2021. jan. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!