Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha kezdek...

Mit csináljak, ha kezdek tönkremenni?

Figyelt kérdés
A nővérem minden nap idehozza a barátját, itt vannak este hétig, aztán elmennek kb két órára, visszajönnek ide, itt alszik vele a barátja, aztán kezdődik minden előröl. Már több hete. És a f***om kivan, hogy minden nap kényelmetlenül kell éreznem magam a saját lakásunkban, mert folyton itt van. Emiatt hagytam abba az edzést is, emiatt eszek mindenféle egészségtelen gyorskaját, mert nem tudok már kimenni nyugalomban a konyhába főzni, meg ilyenek. Meg már hetek óta itthon ülök, semmi kedvem nincs már elmenni itthonról, pedig eddig elég sokat jártam ki. De nekem ahhoz hogy elmenjek, az kell hogy normálisan, nyugalomban el tudjak készülődni, de így egyszerűen nem megy. Folyamatosan annyira kényelmetlenül érzem magam, nap végére már sírnom kell mindíg. Szüleimet meg nem érdekli, estig dolgoznak, legtöbbször azt sem tudják, hogy itt van. Mit csináljak?
2020. aug. 14. 19:03
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
Jóvan, engem már pont nem érdekelnek a gyakoris idióták, át sem akarjátok látni a helyzetem, csak engem hibáztattok mindenért, de megnézném, hogy akkor mi lenne a véleményetek, ha valamelyik családtagodok napi 20 órában hazahordana valakit :D Esküszöm, el sem hiszem, hogy ennyi válaszból kb 2 normális volt összesen. Amúgy kb. egy hónapja volt egy ugyan ilyen kérdésem, mikor kezdődött, akkor valahogy mindenki mellettem volt. De mégegyszer, az én k*rva anyámat, hogy nem bírom elviselni, hogy már meg sem bírok mozdulni a lakásban, mert egy idegen ember itt van naponta 20 órát.
2020. aug. 15. 16:11
 32/57 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező én tökre megértem és írtam is az elején valamit de az nem fontos.

A lényeg, hogy vannak idióták mindenhol. Kitartást és valahogy próbálj rendet tenni otthon!

2020. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
54%
He, hülyegyerek. Ha csak egyszer lesz egy nyomorult, akinek kellesz, akkor te is ugyanúgy a seggében fogsz lógni, mint bárki más. Ne hidd már magad különlegesnek, szimplán szefós vagy, arra neked ne legyen felsőbbrendűségi érzésed, mert pofán fog csapkodni az élet csúnyán. Amúgy meg a tesód azt csinál, amit akar. Egy ilyen kis görcs meg még pattogni is csak neten mer.
2020. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:
Úgy csináltok, mintha a saját apámat akarnám mondjuk kitagadni a lakásából vagy valami. Olvassátok már el a kérdést megint, mert szerintem ezek a válaszok rohadtul túl vannak tolva, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy majdnem az összes ember ilyen véleményen van, hogy én rohadjak meg, amiért 20 órát itt egy idegen ember minden nap.
2020. aug. 15. 22:44
 35/57 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, ha ennyi ember van azonos véleményen, akkor sztem nem ártana neked is elgondolkodnod...


Túlzásba viszed a szorongást a témával kapcsolatban, erre hívják fel a legtöbben a figyelmed. Ha egy ilyen konfliktust sem tudsz kezelni az életedben, akkor keserves jövő vár rád, ez biztos.

2020. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:

Igaz, próbálok is tenni ez ellen (vagyis nem igazán megy már, pont miattuk).

Viszont ettől függetlenül, még ha nem is lennék szorongós, és ugyan úgy tudnám a dolgaimat csinálni miközben itt vannak, szerintem akkor sem lenne normális, hogy ennyit van itt a barátja.

2020. aug. 15. 22:52
 37/57 anonim ***** válasza:
54%

Nem csak ilyen konfliktust nem tud kezelni, hanem kb semmilyet :D

Hagyjatok inkabb szegeny tagot, koze nincs a temahoz csak beszologatni fog ha nem vagy az o velemenyen, kimeljetek meg magatokat tole :)


Egyik barátja a draga kerdezonek :))))))))

2020. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
54%

Bent vannak a nővéred zárt szobájában?

Te bent vagy a te külön kis zárt szobádban?

Ha igen, és te még így is vergődsz, akkor akárhogy raplizol, te vagy a baj a sztoriban. Ha tetszik, ha nem. Amúgy meg most komolyan, milyen gáz már, hogy erre fogod, hogy nem csinálsz kaját magadnak. Szégyen.

2020. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
buta
2020. aug. 16. 12:30
 40/57 anonim ***** válasza:
8%
Igazabol a kerdezonek most igaza van, tenyleg butak azok az embereket akik meg ezek utan is valaszolnak es probalnak barmit is tenni a helyzettel kapcsolatban :)
2020. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!