Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha kezdek...

Mit csináljak, ha kezdek tönkremenni?

Figyelt kérdés
A nővérem minden nap idehozza a barátját, itt vannak este hétig, aztán elmennek kb két órára, visszajönnek ide, itt alszik vele a barátja, aztán kezdődik minden előröl. Már több hete. És a f***om kivan, hogy minden nap kényelmetlenül kell éreznem magam a saját lakásunkban, mert folyton itt van. Emiatt hagytam abba az edzést is, emiatt eszek mindenféle egészségtelen gyorskaját, mert nem tudok már kimenni nyugalomban a konyhába főzni, meg ilyenek. Meg már hetek óta itthon ülök, semmi kedvem nincs már elmenni itthonról, pedig eddig elég sokat jártam ki. De nekem ahhoz hogy elmenjek, az kell hogy normálisan, nyugalomban el tudjak készülődni, de így egyszerűen nem megy. Folyamatosan annyira kényelmetlenül érzem magam, nap végére már sírnom kell mindíg. Szüleimet meg nem érdekli, estig dolgoznak, legtöbbször azt sem tudják, hogy itt van. Mit csináljak?
2020. aug. 14. 19:03
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
2020. aug. 16. 12:38
 42/57 anonim ***** válasza:
59%

Az emberek legalább 80%-a buta, így ritka az olyan ember is aki beletudja látni magát a másik helyzetébe és érti is a dolgok miértjét.

Az, hogy mindenki ugyan azt mondja még nem biztos, hogy úgy is van :P

Ritka az olyan ember aki rendesen gondolkodik de ők azok akik néha nem értenek egyet a tömeggel és jogosan.

2020. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
34%

Mert ez a gyerek gondolkodik rendesen? Ez jó vicc volt.

Amúgy meg egy olyannal baromi nehéz empatikusnak lenni, aki nem fér bele a normákba, de azon kívül nem tesz semmit, hogy a neten csapdossa a seggét a földhöz. Az ilyen megérdemli a sorsát. Tessék kikezelteni ezt az elmebajt, nem a másiktól várni az áldozatot.

2020. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
Joszia
2020. aug. 17. 20:16
 45/57 A kérdező kommentje:
2020. aug. 22. 09:26
 46/57 anonim ***** válasza:
73%

Egy kis fax vagy. Kiírsz egy kamu kérdést, hogy ennél a kérdésnél megerősítsd magad. Szánalom. És még mindig nem fogod, hogy az a szüleid háza, ha te mint szülő lennél ott, megtilthatnád a bejárást, ha zavar, de NEM VAGY AZ! Nem az a lényeg hogy baj, hogy zavar, mert azt senki le sem xarja, hanem hogy te azt hiszed JOGOD VAN hozzá, hogy kibaxd a házból, attól függetlenül, hogy a szüleidet zavarja e. Na ez a gáz, meg te hogy nem fogd fel. De ha nem itt kukacoskodnál, talán beszélhetnél a szüleiddel, hogy mi megy nálatok. Ha foglalkoznak vele, foglalkoznak, ha nem, akkor nem. Onnantól kezdve neked abszolút semmi jogod bármibe is beleszólni, mert NEM A TE LAKÁSOD. El lehet költözni, ha zavar, hogy a szüleid kit engednek be a SAJÁT házukba. És öcsém én már tényleg azt gondolom hogy egy 10 éves gyerek vagy, mert csak az vergődik gyakorin. Kit érdekel hogy itt akár 300 ember mit mond, ha? Ha neked adunk igazat mi lesz? Szaladsz apucihoz, anyucihoz, hogy nézzétek vadidegen emberek mit gondolnak erről? Komolyan, szállj már le a magas lóról.

17 évesen inkább ideje lenne megtanulni emberek között lenni, és kompromisszum készen, megértően élni, mert krva sokat fogsz még copni a jövőben a hülyeségeid miatt.

2020. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
Igen, én költözzek el 17 évesen, ne a 20+ éves testvérem :D butafiu
2020. aug. 22. 11:34
 48/57 A kérdező kommentje:
Erre a legprimitívebb hozzáállásra, hogy ha nem az én lakásom, nincs beleszólásom semmibe, még mindíg nem tudok mit mondani.. Talán annyit, hogy ne legyen gyereke soha annak, aki ilyen idióta. A másik meg, hogy a tesóm barátjának mennyivel van több joga itt lenni folyton, mikor neki is van saját családja, lakásuk? Jó hogy nem én költözzek el, csak mert ők úgy döntöttek, hogy most itt lesznek folyamatosan. Azért én elég gázul érezném magam a barátja helyében.
2020. aug. 22. 11:38
 49/57 anonim ***** válasza:
Vagy te már egy szánalmas, már ne is haragudj.
2020. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
xdddd
2020. aug. 22. 11:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!