Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szájrapuszi nem durva egy kicsit?

Szájrapuszi nem durva egy kicsit?

Figyelt kérdés
Láttam néhány embernél, hoy a gyerekét szájra puszílta. De, nem kisbaba, hanem már óvodás, kisiskolás gyereket. Nem durva ez egy kicsit? Szerintem a szájrapuszi, az inkább felnőtteknél van, szorosabb kapcsolatban(szerelem, házassá) Először azt hittem pedofil a hapek, de a yerek mondta neki, hoy papa. hallottam, hogy régen a szocializmusban ez ment, hogy szájrapuszilták eymást az emberek, de itt fiatal 20-30 éves anyukákat/apukákat láttam. Nem fura ez egy kicsit?
2010. aug. 4. 18:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
70%
Aki lepontozott, annak üzenem, olvasson utána a cigányok múltjának , szokásainak, több róluk szóló könyvben is le van írva. Én foglalkoztam ezzel a témával, ha te egy tudatlan cigány vagy, vállald fel a szokásaitokat. A testvérszerelem szintén pszichológiai téma, szintén beteges dolog. No, nyomogassátok a piros klezecskét. Utána anyu majd csodálkozik, amikor már a szájracsókot egy kis aktus is követi, kitől lett terhes a kicsi lánya. Sajnos, ez sem egyedi eset, sok beteg újszülött született már testvérkapcsolatból. Kérdező, bármennyire nagy az Isten állatkertje, gondolom ezt látod a sok gyerekével, testvérével csókolózó hozzászólásból, neked van igazad, ez DURVA, és ezek az emberek nem normálisak. Az ember szereti a gyerekét, de szerelmes CSAK a barátjába, barátnőjébe, férjébe, feleségébe stb. lehet. Aki szerelmes a gyerekébe, és férj, feleség gyanánt viselkedik vele, minél előbb kezeltesse magát a Pszichiátrián, a gyereke érdekében. A gyerek és a társ iránt érzett szeretet teljesen más jellegű, míg a társ iránt érzett szereteben megjelenik a szexuális vonzódás, a gyerek-szülő kapcsolatnál (normális esetben) elképzelhetetlen. Persze ma már erre is sok példa van, gyereket nemz az apa a saját lányának, gyereket szül az anya a saját fiától, lánytestvér a fiútestvértől. Nektek ez a természetes? Jó szerencsét hozzá! No most nyomogassátok a piros kezecskét!!
2010. aug. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
70%
hol olvastad te azt... hogy én írtam olyat h testvérszerelem , ?
2010. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
83%
barátnőm még most felnőttként is szájon puszilja a szüleit...háááát nekem elég gáz
2010. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
36%
Tegnapi nyolc órás válaszolónak: ha jól sejtem, nem azért vagyunk itt, hogy oktassuk a többieket, hanem hogy hasznos válaszokat adjunk! Hol van a műveltség???? Biztos te nagyon inteligens, művelt emberke vagy! Csak el ne mond senkinek!!!
2010. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
36%
És szintén ugyanannak, tanulj meg betűket alkalmazi a mondataidban! Bocs!
2010. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
32%

álunk ilyen nem volt szokás a családban. Majd mikor megszületett a kisfiam annyira közeli, örjítően cuki volt a szívemnek, hogy "eloptam" az első szájrapusziját. Most 8 hónapos s még mindg néha adok neki egy pindúrkát. :D

Persze idővel abbafogom hagyni de ilyen kicsiknél szerintem nem furcsa. Minden neveltetés kérdése.

2010. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
71%
"Most 8 hónapos s még mindg néha adok neki egy pindúrkát. :D " Nagyon örülni fog majd neki, ha 10 éves korában is meglesz ez a beteges szokásod. Könyörgöm, miért kell a száját? Miért jó neked, hogy intim helyzetbe kerülsz a SAJÁT GYEREKEDDEL? Miért nem jó az arcát megpuszilni, miért kell azt a helyet, amivel jobb esetben majd a barátnőjével fog csókolózni?
2010. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk sem szokás a szájra puszi családon belül. Én sem adtam a szüleimnek, ők sem adtak nekem, és én sem adok a gyermekemnek, és a tágabb családom tagjai sem így fejezik ki a szeretetüket a gyermekeik felé. A szám olyan testrészem, amit a páromnak tartogatok. Nekünk ez a természetes. De érdekes, hogy amit az emberek egy része teljesen normálisnak tart, azt mennyire furcsállhatja vagy elítélheti az embereknek egy másik része, mert ez teljesen szokás és neveltetés kérdése. Én is találkoztam már szájrapuszizós szülő-gyermek kapcsolattal, de valahogyan tőlem ez nagyon idegen. Talán mert a szájrapusziról a csókra asszociálok, a csókról pedig a szexualitásra, ami nem fér meg egy szülő-gyermek kapcsolatban.

Amúgy hasonló kérdésekkel foglalkozik a National Geographic Tabu című műsora. Aki látott már néhány részt tudja, hogy ami valahol természetes, az más helyeken visszataszító vagy tabu. Ez is hasonló.

(amúgy szerintem felesleges lepontozni mindenkit, mert itt nincsen jó vagy rossz vélemény, csak eltérő vélemények, és azért mert a véleményünk nem egyezik, még nem volt haszontalan a válasz.)

2010. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
74%

Én se anyámnak,se apámnak(fúúj) nem adnék szájrapuszit..csókolgassák egymást.

Lenne,akinek a rokonságból igen(:$),de mégsem adok senkinek..ennyi..és az ismerősi körömből is lenne..de az már a szerelem kategória..(:

2010. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
29%

Tisztázzuk, nem a pelenkás részét csókolgatom s ő olyan mint én, nem INTIM helyzet. :S

TErmészetesség van a családban és képzeld am amikor lepisil véletlenűl akkor se ugrálok undorodva, hogy fújj, ez olyan intim, pisilj máshol, másra. :S

2010. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!