Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazat mond?...

Szerintetek igazat mond? Részletek lent

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm barátnője mindig is kicsit furi, olyan lusta és pénzéhes volt. Egyszer csak szerzett munkát, mint masszőr. Én mondtam a havernak, hogy olyan nincs, hogy 1 nap betanítással legális és igazi svéd masszázst adjon 20eft/2 óra, úgy hogy a főnöknek menjen a fele. Most egy hónap után már más is mondta neki, h gyanus, rákérdezett és a csaj bevallotta, hogy fehérneműben csinálta és a végén kiverte. Én nem akarom elhinni, de a haverom már ki is békült vele. Az ilyen helyeken tényleg csak kiverés szokott lenni? Mármint 20e-ért papírzsepibe élveznek a pasik? Nem drága kicsit?
2010. aug. 4. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,rengeteg ilyen hirdetést találsz pl.expresszen,ilyen helyeken ez megy,de semmi több.
2010. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
létezik ilyen,és egyébként az ő dolga ha szereti a lányt akkor te ne szóljál bele!
2010. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én nem beleszólásnak szánom, csak aggódok a haverom miatt... 3 napig a béka segge alatt volt és fogyott 5 kg-t, én csak félek mi lesz, ha a csaj megint átveri. Úgy értem, ha neki ez belefért, ki tudja még mi fog...

A vicces az egészben az, h ha a haverom csak egy percre ránézett egy csinos lány seggére, akkor azt 2 órán át hallgatta, hogy tuti meg akarja csalni, meg az ex barátnőjét is zaklatta, h ne is barátkozzon a haverral, de abban semmi rosszat nem lát, h idegen foszeroknak kiveri. Legalább többet nem jöhet féltékenységi rohamokkal.

2010. aug. 4. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!