Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazat mondhatott? (részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat mondhatott? (részletek lent)

Figyelt kérdés

előzmények: fősuli, együtt járunk tesire, és edzésekre, hetente kb 4-5ször találkozunk ez okból, 3 hónapja ismerem. rendes, mosolygós, sokat dumálunk, edzéseken velem máshogy viselkedik mint a többiekkel (+ értelemben). de lépni még egyikünk sem lépett előre.


tegnap: csapatbuli volt, ő is jött. kicsivel többet ivott a kelleténél (sztem túl sokt is, de azért még tudott magáról), beszélgettünk átölelt, aztán később megcsókolt, táncoltunk... felmentünk koliba tvzni (de csak tvzés volt és semmi más) és beszélgetni. aztán olyanokat mondott h már feltűntem neki tesin, de nem mert lépni, és h napról napra egyre jobban tetszek neki. párszor nekem szegezte a kérdéset h "dugunk e", de poénként mondta , aztán hozzá tette h ha csak dugni akarna akkor találna bárkit arra. meg mondta h jó lenne ha mellette aludnék, mivel szeretne átölelni, és mellettem ébredni reggel (ez sajnos nem jött össze, a portás nem engedett fel minket az emeletre)


a kérdésem az h mennyire lehetek biztos abban h őszíntén mondta azt h "feltűntem neki tesin, de nem mert lépni, és h napról napra egyre jobban tetszek neki.." ? 2 okból nem vagyok biztos: részeg volt. a másik meg h az előző pasim (5 hónapig voltunk együtt, ő volt az első) összevissza hazudozott, sose mondta ezeket öszíntén, és most nem tom h mennyire bízhatok ebben a srácban.


ui. hajnalban viszont azt mondta h majd megbeszélünk mindent akkor amikor már józan lesz. keressem én? vagy várak a hétfői edzésig?


2010. máj. 6. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Á ez túl hosszú ez a szöveg... nem éri meg.
2010. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Várj az edzésig. A jelek arra mutatnak, hogy őszintén mondta.
2010. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen várjál te!!

majd ha józan lesz, és a további viselkedéséből kiderül mit gondolt ebből komolyan és mit nem.

ha csak dugni akar, úgysem fog sokáig legyeskedni körülötted, meg teperni sem.

2010. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló nyilván egy kretén volt , ha ezt nem bírta végig olvasni -.-! de amúgy én nem tudom hogy valóban gondolja-e!! De én azt tanácsolnám hogy egyértelműen várd meg a hétfőt!! :D de mivel még reggel is kedves volt józan, így lehet abban valami igazság amit mondott :D nyugi és várd hogy alakuljon....Sok sikert
2010. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20:56 hahaha hehehe hihihih, amúgy én se olvastam el, megláttam, hogy milyen ku.va hosszú, és nem foglalkoztam vele. :))
2010. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

várjál!!! biztos őszinte volt, csak józanul nem meri kimondani.


és tényleg tanulj meg rövidebben fogalmazni :)

2010. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én vettem a fáradságot, és elolvastam. Nem is olyan hosszú a leírás szerintem. Vannak hosszabak, na de mind1.

Lehet h közhelyként hangzik de ismered azt a mondást h a részeg ember és a gyerek mindig igazat mond? És amugy is ez már eléggé beigazolodott tény h a férfiak ha isznak bátrabbak, és ilyenkor több mindent elmernek mondani. Máskepp ha az elözö pasid hazug volt, attol még nem biztos h mindenki az. Szerintem várd meg azt a bizonyos edzést, és ott majd csak kiderül valami. Bocsi a hosszú a válaszért, de hosszú a kérdés is. Senki ne szoljon le, én csak elmondtam az álláspontomat. 18/L. Sok sikert!

2010. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

legközelebb megpróbálok rövidebben fogalmazni.


akkor hétfőig várok és kiderül minden :)

2010. máj. 7. 16:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vok. Beszámolhatsz majd az eseményekrol.
2010. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

várj hétfőig és molyogj rá sokat nehogy azt higgye, hogy megbántad ami történt és beijedjen :)

egyenesben vagytok ;)

2010. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!