Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazat mondhatott? (részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat mondhatott? (részletek lent)

Figyelt kérdés

előzmények: fősuli, együtt járunk tesire, és edzésekre, hetente kb 4-5ször találkozunk ez okból, 3 hónapja ismerem. rendes, mosolygós, sokat dumálunk, edzéseken velem máshogy viselkedik mint a többiekkel (+ értelemben). de lépni még egyikünk sem lépett előre.


tegnap: csapatbuli volt, ő is jött. kicsivel többet ivott a kelleténél (sztem túl sokt is, de azért még tudott magáról), beszélgettünk átölelt, aztán később megcsókolt, táncoltunk... felmentünk koliba tvzni (de csak tvzés volt és semmi más) és beszélgetni. aztán olyanokat mondott h már feltűntem neki tesin, de nem mert lépni, és h napról napra egyre jobban tetszek neki. párszor nekem szegezte a kérdéset h "dugunk e", de poénként mondta , aztán hozzá tette h ha csak dugni akarna akkor találna bárkit arra. meg mondta h jó lenne ha mellette aludnék, mivel szeretne átölelni, és mellettem ébredni reggel (ez sajnos nem jött össze, a portás nem engedett fel minket az emeletre)


a kérdésem az h mennyire lehetek biztos abban h őszíntén mondta azt h "feltűntem neki tesin, de nem mert lépni, és h napról napra egyre jobban tetszek neki.." ? 2 okból nem vagyok biztos: részeg volt. a másik meg h az előző pasim (5 hónapig voltunk együtt, ő volt az első) összevissza hazudozott, sose mondta ezeket öszíntén, és most nem tom h mennyire bízhatok ebben a srácban.


ui. hajnalban viszont azt mondta h majd megbeszélünk mindent akkor amikor már józan lesz. keressem én? vagy várak a hétfői edzésig?


2010. máj. 6. 20:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

meg volt az edzés :) és megbeszéltük a dolgokat, és együtt vagyunk :)


köszönöm mindenki válaszát!!

2010. máj. 10. 21:07
 12/12 anonim ***** válasza:

Na az akkor nagyon jó!

Gratula!

Sok boldogságot vele!

18/L

2010. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!