Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat mond? (részletek lent)

Figyelt kérdés

A párommal megbeszéltük, hogy találkozunk vasárnap. Egész nap hívtam, hogy megbeszéljük pontosan mikor, de ki volt kapcsolva, írtam smst, arra se válaszolt. Addig jutottam, hogy este felhívtam az öccsé, hogy tud e róla vmit, de ő se tudott.

Ma amikor suliba voltam írt egy smst, hogy sajnálja, hogy nem vette fel a telót, de ha engedem megmagyarázza, és hívjam fel szünetbe. Én természetesen felhívtam, és akkor elkezdet magyarázkodni, hogy a haverjával volt, akinek szerelmi bánata van és leitták magukat, a telója meg lemerült. Én 17/L, a barátom 22/F


2010. máj. 10. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%

Most néhány dolgot nem értek:

1) Honnan a tökömből tudjam? Lehet h igen, lehet h nem.

2) Miért érdekel ennyire? Ha nem hetente fordul elő akkor ezzel ne problémázz szerintem.

2010. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mióta a "párod" ??? nem csak szexelni jár össze veled??
2010. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1,5 éve és nem csak szexelni járunk össze.
2010. máj. 10. 23:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Pedig már nem vagy neki olyan fontos ebből ítélve...
2010. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még soha nem csinált ilyet. Ha megbeszéltünk vmit, mindig betatrtotta.
2010. máj. 10. 23:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj már az bunkóság, hogy ő ir neked SMS-t... hivd már fel és akkor elmagyarázza, tehát nem nagyon törekszik tisztázni magát, illetve már aznap felkellett volna hivnia hogy nem ér rá!
2010. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A haverja fiú vagy lány?

Szerintem lány volt =|

2010. máj. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is csajjal volt, bocs, hogy ezt írom, de én 36 éves vagyok, és már sok mindent megéltem.

A jelek erre utalnak.

2010. máj. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocsi kedves 36 éves válaszoló, de pont a korod miatt nem számítasz tapasztaltnak ilyen körökben. Sajnos a te korosztályodban az ilyesmik mögött tényleg ez van, de nem nálunk. Ti sokkal megkeseredettebbek és hazudósabbak vagytok, ez az igazság. És én sem hasból beszélek, hanem állandóan nyomon követhetem anyám és a barátnője szerelmi életét, akiket rendre átvernek a pasik. Aztán ha nálam van valami gebasz, rögtön ezzel a hülyeséggel jönnek, hogy "ugye nem csal meg?". Nem.


Kedves Kérdező! Te ismered a párodat, és neked kell eldöntened, hogy bízol-e benne. Nagyon nem mindegy a párkapcsolat milyensége, és ezt neked kell érezned. Volt olyan barátom, akiben kételkedtem volna, és olyan is, akinek mindent fenntartás nélkül elhiszek, mert pontosan tudom, hogy nem csap be. Bár, ha engem kérdezel, szerintem higyj neki, és örülj, hogy ennyire empatikus a párod. Mindig abból ismerszik meg legjobban az ember, ahogy a barátaival bánik.


21/L

2010. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az előttem hozzászólónak üzenném, hogy ideje lenne már 21 évesen a rózsaszin szemüveget levenni!

Ha nem ért rá miért nem hivott fel téged? Miért volt kikapcsolva, mikor tudta hogy keresni fogod? Ha levolt merülve a telefonja akkor más telefonjáról nem tudott volna rádcsörögni?

Ideje lenne felébredni... néha fáj az igazság

2010. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!