Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Évtizedes házasság esetén...

Évtizedes házasság esetén joga és igaza van a feleségnek, ha a férje fejéhez vágja ezt a szülinapi ajándékot? Jogos a sértettség?

Figyelt kérdés

Egy jómodú család esetében, a no kerek szamu szulinapjara nem annyi szal viragot kapott ahany eves, hanem egy 0-val kevesebbet.

Tehat, 40 eves no eseteben nem 40, hanem 4, 50esnel nem 50, hanem 5.


Fontos reszlet: a csokor csak mellek ajandek, tehat nem ez az egyetlen dolog amit a feleseg kap, ezekenl megszervezett ettermi vacsora, csaladdal egyutt unneples.


Ez valoban olyanszintu bunkosag, hogy a feleseg a ferje fejehez vagja a csokrot?


2020. aug. 7. 05:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
52%
Azért sokat elmond az átlag fórumozási morálról, hogy a kommentelők egy része simán megölne valakit csak azért, mert ellenszenves.
2020. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
68%
Hisztis 3,13csa, instant válás az ilyentől.
2020. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
70%
Megvenném neki a 40 (vagy akárhány) szál virágot, de nem mulasztanám el szóvá tenni neki, hogy az én közelgő szülinapomon is ekkora jelenetre számíthat, ha nem kapok annyi üveg piát, ahány éves vagyok. :) (Mondom mindezt úgy, hogy nem iszom alkoholt.)
2020. aug. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mindig tudtam, hogy hálásnak kell lennem a saját feleségemért. A leirt hölgytől (és a hozzá hasonlóktól) hála az ég megmentett a jó Isten.
2022. okt. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
#24 azért nem kell hálásnak lenned, hogy valaki nem hülye, azért még mindig ez az alapértelmezett
2022. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

(felcsendül egy csodálatos, ébredő jellegű klasszikus zene)


A képen egy boldog, mezőn szaladó, szaladó, elvált, végre ettől az elviselhetetlen némbertől elszakadt, egyedülálló embert látunk, aki már többször feltette a kérdést: miért vagyok ezzel a nővel? És végül elfogadta, hogy vannak válaszok, amire egyszerűen nem léteznek válaszok.


További boldog életet kívánok!

2022. okt. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!