Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Évtizedes házasság esetén...

Évtizedes házasság esetén joga és igaza van a feleségnek, ha a férje fejéhez vágja ezt a szülinapi ajándékot? Jogos a sértettség?

Figyelt kérdés

Egy jómodú család esetében, a no kerek szamu szulinapjara nem annyi szal viragot kapott ahany eves, hanem egy 0-val kevesebbet.

Tehat, 40 eves no eseteben nem 40, hanem 4, 50esnel nem 50, hanem 5.


Fontos reszlet: a csokor csak mellek ajandek, tehat nem ez az egyetlen dolog amit a feleseg kap, ezekenl megszervezett ettermi vacsora, csaladdal egyutt unneples.


Ez valoban olyanszintu bunkosag, hogy a feleseg a ferje fejehez vagja a csokrot?


2020. aug. 7. 05:36
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
“Fontos reszlet: a csokor csak mellek ajandek, tehat nem ez az egyetlen dolog amit a feleseg kap, ezeken FELÜL megszervezett ettermi vacsora, csaladdal egyutt unneples.
2020. aug. 7. 05:37
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Soha a büdös életben nem kaptam annyi szálat, ahány éves éppen voltam. Nem is hiányzott. Mégis több évtizedes a házasságunk.

Idióta egy nő lehet.

2020. aug. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nincs igaza a nőnek, és hálátlan!
2020. aug. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Hát én az ilyen nőt elhajtanám a a bús.... valamerre.
2020. aug. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%

Szeritnem ez hiszti.


Mire jó ha 40 szál virág rohad a házban? Olyan büdös 2 nap múlva, hogy elhányom magam.

2020. aug. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
85%
Egyáltalán nincs igaza. Értékelje azt amit kap, ne hisztizzen mert ő többet akart. Ilyen nagy dolog egy születésnap? Én ajándék nélkül egy jól eltöltött nappal is bőven megelégednék, nem még veszekedni ilyenen..
2020. aug. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
Szerencsés nő, ha ilyen férje van. Én egy-egy szálért is ugrabugrálni szoktam, amennyiben ballagásra kapom, vagy maradt anyák napi rendezvényen és vihetek haza belőle. Hálátlanságnak tartom a viselkedését.
2020. aug. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem normális, hisztis nő.
2020. aug. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%

Jézusom, ha meg annyit kapott volna, ahány éves, akkor azért hisztizne, hogy jó sok a kora, öreg.

Jó így teljesen. 5 évtized, 5 szál virág.

Nem tudom te ki vagy a sztoriban, de finoman jelezheted, hogy ha a következő szülinapját nem akarja egyedül tölteni, sürgősen fejezze be a hisztit.

2020. aug. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

Hisztérikus nő, szerzetes türelemmel rendelkező férfi.


A férfi helyében, annyi szál hervadt virágot vennék, ahány éve tart a házasság. Ilyen nő mellet úgyis mindkettő egy helyre megy: kukába.

2020. aug. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!