Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Évtizedes házasság esetén...

Évtizedes házasság esetén joga és igaza van a feleségnek, ha a férje fejéhez vágja ezt a szülinapi ajándékot? Jogos a sértettség?

Figyelt kérdés

Egy jómodú család esetében, a no kerek szamu szulinapjara nem annyi szal viragot kapott ahany eves, hanem egy 0-val kevesebbet.

Tehat, 40 eves no eseteben nem 40, hanem 4, 50esnel nem 50, hanem 5.


Fontos reszlet: a csokor csak mellek ajandek, tehat nem ez az egyetlen dolog amit a feleseg kap, ezekenl megszervezett ettermi vacsora, csaladdal egyutt unneples.


Ez valoban olyanszintu bunkosag, hogy a feleseg a ferje fejehez vagja a csokrot?


2020. aug. 7. 05:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
43%

Hát attól függ. Ha ezt ő csak elképzelte magának, mert a Juci is olyat kapott vagy látta a tv.ben, a férjnek meg gondolatolvasás útján kellett volna kitalálni, akkor elég gáz ami művelt.

Ellenben ha már elmondta, akár többször is, hogy ilyet szeretne, de 20-25 év házasság után is süket fülekre talált a kívánsága, akkor érthető, hogy kiakadt. Mondjuk dobálózni akkor se kellene.

2020. aug. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
75%
A kutya is jó dolgában veszik meg. Ez a hisztis pcsa is.
2020. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
57%
Örüljön, ha ezek után nem vágja ki a férje otthonról, mint a sz....ó macskát!
2020. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagyok a családi erőszak híve, de ez a nő nem annyi szál virágot, hanem annyi pofont érdemelne, ahány éves.
2020. aug. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
61%
Elkényeztetett, idióta, szeszélyes, hisztis pits@
2020. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%
wow, de most komolyan, hova a pcsába tesz az ember 50 szál rózsát? én szeretem a virágot, vágva is, élve is, de minden szülinap külön logisztika, ha kettőnél több csokrot kapok... a kád meg nekem is kell, fürödni akarok, ott nem lakhat növény...
2020. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
76%
A sértettség nem jogos. A válás az lenne, ha a férj ezek után beadja a válókeresetet.
2020. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, gondolom 40 szál virág jobban mutat a Facebookon, mint 4. :D


Egyébként gőzöm sincs másoknál hogy van ez, mi megbeszéltük a férjemmel, hogy szülinapokon elmegyünk ketten valahova, az jóval többet ér, mint pár száraz kóró, ami utána úgyis a kukában végzi.


Egyébként én a nőt vágnám ki. Lehetőleg a negyedikről.

2020. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
72%

"Egyébként én a nőt vágnám ki. Lehetőleg a negyedikről."


Vagy inkább a negyvenedikről, nehogy ezt is kevesellje. :-))))))

2020. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból utálom a vágott (halott) virágot, semmi értelme.

Az, hogy valaki ezen kiakad, hát...

2020. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!