Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá? Mit tennéte...

Mit szóltok hozzá? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A férjem minden alkalommal, ha sétálni, bringázni megyünk, minden jó nőt megnéz az utcán. De úgy, h látványosan utánuk fordul... Szerintem ez megalázó. Engem ez dühít és fáj is. 3éve vagyunk együtt, van egy kisgyerekünk is. Igaz, terhesség alatt felszedtem pár kilót (12), de mióta abbahagytam a szoptatást fogyózok, többet mozgok, és ment is le rólam, de ez nem megy pár nap alatt, vannak nálam jobb nők. Ismerősök azt mondták, h hűséget fogadott és nem vakságot, de nekem ettől a véleménytől feláll a szőr a hátamon. Szerintem aki szereti a másikat, az nem bámul másokat látványosan. Vagy nálatok is így van ez? A férjem amúgy nem is tagadja, h másokat is megnéz, bár először próbálta kendőzni, h a házakat nézte... Vajon szeret ő még engem? Vagy ez egy általános férfi viselkedés? Nálunk a szüleimnél én nem tapasztaltam sosem.
2010. aug. 4. 12:14
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
53%

13.05-ös vagyok.nagyon sajnálom hogy öregítettem a férfit 42 helyett 47-et írtam.elnézést!!!!


24/L

2010. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltál a kérdésemre.Miért pont most kezdett el zavarni a viselkedése?
2010. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
én is megkértem a férjemet, hogy úgy csinálja, hogy ne vegyem észre.
2010. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Teátrálisan utána fordulni más nőnek, mikor a párjával van egyértelmű bunkóság! Persze nem vakságot fogadott, de azért jóérzés is van a világon. Mit szólna, ha Te forognál jó pasik után, és gusztálgatnád őket?
2010. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
63%
12.39: egy emberi, szerelmi kapcsolatot leegyszerűsiteni azzal,hogy a férfiak ösztönlények,és erre hivatkozva mindent lehet, szerintem már önmagában minősit.Ha valami zavarja a másikat, amit az egyik tesz, ha tudatosan fájdalmat okoz az egyik fél a párjának,ott valóban megkérdőjelezthető az értelem. Azt hihetnénk, hogy mostanra az emberiség eljutott oda, hogy ne csak az ösztönei vezéreljék,pl. ne verjen valakit agyon, mert úgy tartja kedve,vagy ne essen neki egy ezek szerint him az éppen arra járó nősténynek, hanem kultúrált keretek között élje az életét.Ehhez hozzátartozik, hogy nem teszek olyat, ami a másiknak rosszul esik, függetlenül a külsejétől.Ebben az esetben nem a kérdező külseje a lényeg, hanem a párja érzéketlensége, amire rögtön itt a férfiszolidaritás "szuper " válasza: ösztönylények, tehát midnent szabad, a nő a hibás ?
2010. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Jó akkor világosabban.Lehet,hogy már nem tetszik a párja neki,kihűlt a kapcsolat,unja őt és ,menne másfelé,csak most már ugye ott a gyerek.....nagyon sok infót nem kaptunk az érzelmi életükről,akkor meg most hogyan/mit írjunk?
2010. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Sok férfi ilyen. De van aki egyáltalán nem. Megváltoztatni csak akkor fogod tudni, ha fülig szerelmes beléd. Ez magától jön egy férfinál.

Én imádom a páromat és gyönyörűnek is találom és hozzá képest nincs nő akit szebbnek látnék nála. Tőlem meztelen is flangálhatnának a nők az utcán, akkor sem pillantanék rájuk. Ez a ritkább, de van ilyen. Szerelmesnek kell lenni hozzá. Én az vagyok már 4éve és se az elején, se most nem nézek meg egyetlen nőt sem sehol és nem csak azért, mert tisztelem a párom, hanem azért is, mert egyszerűen nem érdekel más nő.


25/F

2010. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
47%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:31



Tökéletesen egyetértek a kommenttel.

2010. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
54%
Menj tovább, ha bámészkodik, biztosan veszi a lapot, ha otthagyod.
2010. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a hozzászólást, mindegyik tanulságos volt számomra.
2010. aug. 4. 21:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!