Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 8 gyerekes család a mai...

8 gyerekes család a mai világban. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömmel ma találkoztam, és bár tudtam hogy sok gyereke született (legutóbbi találkozásunkkor pár éve, 5 volt) eléggé meglepődtem mikor közölte, hogy már 8 van. Még vissza is kérdeztem, mert azt hittem rosszul hallok (elég kellemetlen helyzet volt...) A mai világban 8 gyerek elég nagy bátorság, nem? (Nem kisebbségiek, hanem vallásosak. Nem védekeznek, az abortuszt elítélik, a gyereket áldásként fogadják) De még csak 37 éves a nő, hány gyerekük lesz amíg képes lesz szülni...Annyira meglepődtem.
2010. nov. 11. 18:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
61%
Ha el tudják tartani őket...akkor miért ne. Inkább ők mint a cigók.
2010. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
64%

Ha vallásosan nevelik őket,akkor valószínűleg jobb emberek lesznek,mint ahol csak két gyerek van. Az ilyen családokban a testvérek összetartanak,segítenek otthon,a kisebbeket gardírozzák,foglalkoznak velük,tanítják. Nem csak az anyagi igényeik számítanak.. Megelégednek azzal,amire jut.

Én is ismerek ilyen családot. Mindegyik jól tanul, három közülük már diplomás,és a család nagyon összetart.

2010. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
a mai világba 8 gyerek? jó azt szokták mondani egy gyerek nem gyerek nekem is van de ha kaja kell neki akkor az az egy is gyerek!
2010. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is van olyan ismerősöm, ainek 33 évesen 5 gyereke van. Nem értem, hogy bírják. Engem néha a három is kiborít. Ha előlről kezdeném, bárhogy is szeretem a gyerekeimet, meggondolnám, hogy szüljek hármat. Sem anyagilg, sem fizikailag nem bírnám. Le a kalappal előttük!
2010. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
23%
lol utolsó. én úgy vagyok vele hogy akire ennyire vallásos az már nem normális. ezeknek normális gyerekeik lesznek ASD. minden osztálytársuk kicikizi őket ha olyan vallásosak lesznek mint a szüleik ne félj :D
2010. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
28%
jav: utolsó = 18.07
2010. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg jó, ha egy gyerek nagy családban nő fel. Nem lesz önző, irigy. Szerintem nem lesz már több gyerekük, mert tényleg nehéz eltartani 8 gyereket. De ha nincsenek anyagi problémáik, akkor nincs semmi gond.
2010. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%
Le a kalappal előttük! Én nem tudnék ekkora számú gyerekeket vállani, de tisztelem, aki igen, és becsülettel neveli.
2010. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%
Nagy nyüzsi lehet otthon! :)
2010. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
És ha idejük is van rájuk. Volt itt egy 16 éves lány, akinek semmire sem volt ideje, mert gyakorlatilag ő nevelte a kistestvéreit.
2010. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!