Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá? Mit tennéte...

Mit szóltok hozzá? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A férjem minden alkalommal, ha sétálni, bringázni megyünk, minden jó nőt megnéz az utcán. De úgy, h látványosan utánuk fordul... Szerintem ez megalázó. Engem ez dühít és fáj is. 3éve vagyunk együtt, van egy kisgyerekünk is. Igaz, terhesség alatt felszedtem pár kilót (12), de mióta abbahagytam a szoptatást fogyózok, többet mozgok, és ment is le rólam, de ez nem megy pár nap alatt, vannak nálam jobb nők. Ismerősök azt mondták, h hűséget fogadott és nem vakságot, de nekem ettől a véleménytől feláll a szőr a hátamon. Szerintem aki szereti a másikat, az nem bámul másokat látványosan. Vagy nálatok is így van ez? A férjem amúgy nem is tagadja, h másokat is megnéz, bár először próbálta kendőzni, h a házakat nézte... Vajon szeret ő még engem? Vagy ez egy általános férfi viselkedés? Nálunk a szüleimnél én nem tapasztaltam sosem.
2010. aug. 4. 12:14
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
50%
Én mindig azt mondom, hogy inkább az igazság fájjon mint a hazugság! Gondolj bele, ha még hazudna is...lehet, hogy nem vagy egy Victoria Beckham(még szerencse) de jobb ha megmondja, hogy mit gondol, minthogy hazudik, hogy Drágám Te olyan csinos és karcsú vagy! Tudom, hogy ez rossz, de én még akkor is azt mondom, jobb az igazmondó ember mint a hazug!!!
2010. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
igen, azt mondta, h máskor is meg fogja nézni őket és ha nem tetszik, menjek én elől a biciklivel, h ne lássam.. :(
2010. aug. 4. 12:27
 13/40 anonim ***** válasza:
83%

Amikor ilyet csinál, tegyél te is nyíltan jó hangosan megjegyzést az adott nőre. Például "de jó segge van", "nem rossz csaj" meg ilyen tipikus pasis dumákat. Meg ugyanígy tegyél megjegyzést a jó pasikra is és ne felejtsd el nyíltan legeltetni rajtuk a szemed.

Leszokik róla meglásd ;)

2010. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
49%
Bocsánat a negativ véleményért, de szerintem ez a viselkedés bunkóság.Ha szeretek valakit, nem nézgetek másokat, esetleg egy kivételesen szép nőt, de semmiképpen sem feltűnően.Mit szólna hozzá, ha te tennéd ugyanezt ?Próbáld meg, mennyire tetszene neki, ha visszakapná ezt? Ne haragudj, de én nem tűrném.
2010. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
73%
Bámuld meg mellette te is jó feltűnően a faszikat,hátha rosszul esik neki.
2010. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
83%
Én a helyedben elkezdeném feltűnően nézni a pasikat...ha neki lehet, neked miért ne? Fogyózz, légy csinos, ahogy a csövön kifér :) Akkor kíváncsi leszek ki fog kit b...ogatni, hogy kit néz ki :) Amilyen az Adjonisten olyan a Fogadjisten!
2010. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
én sem tűröm, de mit tegyek? persze a fogyáson kívül, mert azt én is elhatároztam, h addig csinálom, míg szuperszexi nem leszek :)
2010. aug. 4. 12:31
 18/40 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem kell aggódnod, hiszen ha valami/valaki esztétikailag szép, tetszik a szemünknek, jó ránézni, azt igenis megnézzük, hiszen vonzza a tekintetünket. De attól még a Te férjed, téged választott, veled kötötte össze az életét nem mással. Ne mondd, hogy te egy ilyen pasit [link] nem bámulnál meg, akkor is ha a férjed melletted lenne :D
2010. aug. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
56%
Így hívja fel rá a figyelmedet, hogy fogyj gyorsabban, csak nem akar megsérteni azzal, hogy mondogatja. Így is szeret, mivel veled megy sétálni meg biciklizni. Szóval ennyi az oka, megkérdeztem anyát, ő mondta, ő pedig nem 20 éves, mint én, szóval igaza van :)
2010. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem ez volt,én tettem megjegyzést általában a ronda pasikra.Na erre ő elkezdte védeni a mundér becsületét,hogy miért szidom folyton a pasikat.erre én:látom ám én a jó,pasikat is,de tekintettel vagyok rád.Neked jól esne,ha olyanokat mondanék,hogy hú,de jó pasi ez meg az a srác?Hát ezen elcsodálkozott.Próbáld te is visszafordítani rá.kérdezd meg,h neki jól esne-e,ha te más pasikat bámulnál.
2010. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!