Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá? Mit tennéte...

Mit szóltok hozzá? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A férjem minden alkalommal, ha sétálni, bringázni megyünk, minden jó nőt megnéz az utcán. De úgy, h látványosan utánuk fordul... Szerintem ez megalázó. Engem ez dühít és fáj is. 3éve vagyunk együtt, van egy kisgyerekünk is. Igaz, terhesség alatt felszedtem pár kilót (12), de mióta abbahagytam a szoptatást fogyózok, többet mozgok, és ment is le rólam, de ez nem megy pár nap alatt, vannak nálam jobb nők. Ismerősök azt mondták, h hűséget fogadott és nem vakságot, de nekem ettől a véleménytől feláll a szőr a hátamon. Szerintem aki szereti a másikat, az nem bámul másokat látványosan. Vagy nálatok is így van ez? A férjem amúgy nem is tagadja, h másokat is megnéz, bár először próbálta kendőzni, h a házakat nézte... Vajon szeret ő még engem? Vagy ez egy általános férfi viselkedés? Nálunk a szüleimnél én nem tapasztaltam sosem.
2010. aug. 4. 12:14
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
60%
Mondd neki ha Veled van uralkodjon a szemén, mert rosszul esik ez Neked. Mondd Neki azt is, ha szeret ennyit megtesz érted!
2010. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
60%
Nem, ez nem normális viselkedés. Ha már nem bír magával, akkor legalább ne előtted csinálja. Én biztos adnék neki ilyenkor egy jó nagy tockost.
2010. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
78%

Az én párom is megnézi a nőket... de nem tudom bekötni a szemét, ha meg nem vagyok vele, úgyis nézelődik.

Megkértem, hogy ne feltűnően csinálja.

2010. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
83%

Szia.

Én is 3 éve vagyok a párommal.Engem nem zavar,ha megnéz másokat,én is megnézek egy jóképű,jól öltözött,vagy csak feltűnően sexi pasit.Nincs ebben semmi szerintem.Igen,van akit ez zavar,de egy embert se lehet eltiltani attól,hogy megnézze a másik nemet.Mi gyakran meg is beszéljük,hogy az a srác miért néz ki jól,vagy a csaj miért szép...Megbízom benne,ő is bennem. Meg szerintem minél jobban tiltakozol,annál jobban fogja csinálni,és mivel tudja hogy nem lehet,bosszantani fogja,jönnek majd a problémák.A megcsalás persze más kérdés,de nézni lehet=)

2010. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
78%

Ez minden nőt zavarma akár kövér, akár sovány akár 20 éves, akár nyolcvan.

Ez egy otromba, parlagi tulajdonság egy férfi részéről. Azt gondolom, vannak még furcsa megnyilvánulásai a nőkkel kapcsolatban ezen kívül is. Erről szoktasd le, mert legközelebb jön a seggreverés csak úgy viccből egy presszóban, vagy a strandon.

2010. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk is megnéz más csajokat föként ha tényleg nagyon csinos. ès ö is látványosan. de nem mindig, elég ritkán.

De nem ennyire.

ès álltalában ezek után hozzá teszi hogy de nekem te vagya legszebb.

2010. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
De hogy szoktassam le róla?
2010. aug. 4. 12:22
 8/40 anonim ***** válasza:
79%
Mi együtt szoktuk nézni és kielemezni a nőket/férfiakat :) persze nem minden nap, de ha úgy adódik és témánál járunk akkor általában megnézzük és kielemezzük,hogy szerinte szép e az a lány jó e a hátsója, meg hogy szerintem az a pasi milyen...egyébként én nem szoktam a háta mögött nézegetni a pasikat úgy, de ha szembe jön egy szebb féle akkor persze h odanézek :) mindenki szereti a szépet és szerintem a párom is így van vele :)De attól le nem cserélném egy "izomagyra a jó hátsójával" Nekem többet ér a belsője :)
2010. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
"de nekem te vagy a legszebb." igen, ez hiányzik nekem is...nekem nem mondta sosem, csak azt, h kövér vagy, fogyjál le... :(
2010. aug. 4. 12:24
 10/40 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell róla leszoktatni,joga van hozzá,max.megkérheted,hogy ne feltűnően csinálja.
2010. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!