Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ilyen anya?

Hogy lehet valaki ilyen anya?

Figyelt kérdés

Anyukám teljesen kifordult magából,egyszóval le se sz*** minket. Az egész úgy kezdődött,hogy 9 hónapja járok a barátommal és anyukám mindig beleszólt a kapcsolatunkba.Megakarta szabni,hogy mit csináljunk egymással..Az elején mindenkivel el akarta hitetni,hogy milyen jófej.Eleinte az is volt,kifizette a fogamzásgátlót,elvitt minket strandra... ez eddig szép és jó volt,utána pedig ezt hallottuk vissza,hogy ő mindig cipeli a seggünket mindenhova.De ha nem akartunk elmenni vele valahova mert féltünk,hogy megint visszahalljuk,akkor ő volt megsértődve mert nem az volt amit ő akart,és persze a barátomat szidta. ha valami apró kis dolgon összevesztem a barátommal telefonon, anya egyből rohant be a szobába és mindennek lehordta a barátomat és üvöltött,hogy rakjam le a telefont.Volt olyan,hogy fogta magát és kocsival elment a barátomhoz,hogy leordítsa a fejét és elhordja mindennek.Én elhiszem hogy félt,de amit ő csinál az már túlzás és beteges.Ezt nem csak én mondom hanem a család minden tagja.Szinte mindennap hívogatta a barátomat,sőt a testvérét és az ő barátnőjét is!!De ez még semmi,állandóan a barátomnak a szüleit szidja ami azért már túlmegy minden határon.Hiába próbáltuk megkérni,hogy szálljon ki a kapcsolatunkból mert vannak dolgok amiket mi ketten is megtudunk oldani.Erre ő elkezdte,hogy ha annyira nagy gyerekek vagyunk akkor oldjunk meg mindent magunk.Eladta a fogamzásgátlómat is...

Ezzel nincs is gond mert kitudjuk fizetni...de könyörgök,mi nem erre kértük.Aztmondta,hogy fogjam a cuccom és költözzek el a barátomhoz.Mindig azt hajtogatta,hogy azt akarja,hogy én boldog legyek..de nem fogja fel,hogy ezzel csak szenvedést okoz nekem és mindenkinek.Kérlek segítsetek mit csináljak most? ezt már nem bírom idegileg. Beszélni senki nem tudott vele hiába próbáltunk.

17/L


2010. aug. 4. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Ha most elkezdem köpködni anyádat attól neked még nem lesz jobb

Nem köktözhetsz a barátodhoz vagy kollégiumba?

2010. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Anyukád csak félt... De beszéld meg vele hogy ne áljon közétek,mert neked nem lesz jobb
2010. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezzel nem tudsz mit csinálni szerintem...:S

Kellemetlen ügy, de tehetetlenek vagytok...próbáld meg kibírni...

Kitartást...

2010. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Anyám engem is 2x elküldött otthonról.

Neki pl olyan problémája volt velem hogy nem takarítok nem segítek stb... Na most nekünk gyerekként nem kellett semmit csinálni aztán egyszer csak nyakamba borított mindent hogy csiáljam. Csináltam is de persze közel nem annyit mint kellett volna, mind a 2x nyár volt és én mellette büfében dolgoztam volt hogy 14 órát egy nap.


Mikor elküldött fogtam magam és elmentem a barátnöhöz, miután még az nap este apa elért hogy jól vagyok, anyu meg másnap haza hívott.


Szóval ha anyád azt akarja költözz el, akkor költözz el. Ez kb max 2 napig fog tartani és ö fogja mondani hogy menjél vissza.


Szerintem az anyákat is kikészíti ez az idöszak.


Mint leendö anyuka azt mondom, hogy a tini kor iszonyu stress a szülö számára is.

2010. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ameddig nem vagy 18 éves, addig sajnos anyukád szabályai szerint kell játszanod. Azt hiszem egyébként, hogy terelsz, legalábbis egyetlen anyuka sem szokta leordítani sem a lánya barátjának, sem a barátja szüleinek a fejét csak úgy ok nélkül. Mélyen hallgatsz azokról az "apró kis dolgokról", amik szerinted nem fontosak, anyukás szerint viszont azok. Nekem ez fura, főleg azok után, hogy anyukád volt olyan rendes, hogy fogamzásgátlót íratott neked, és hagyta, hogy egyáltalán "ottalvós" kapcsolatod legyen. Ez nem vall arra, hogy "le sem *** titeket"...
2010. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy gyerekes lesűlyedni az ő szintjére de néha csak ez segít néhány embernél ha ugyanolyan leszel mint ő s talán észbe kap. Kritizálj mindent amit csinál, nyugodtan tilsd meg neki, hogy számára idegen embereket hivogasson (mert ugye pasid rokonságához semmi köze) s ezzel égessen téged.

Ha kell akkor tiltsák le a hívásait.

Mindenesetre megérne pár körben beszélned apuddal s vele együtt leültetni beszélni anyuddal. Talán ha látja, hogy nemcsak te hanem apád is ilyenvéleményen van megenyhűl.

2010. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Költözz el...
2010. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A barátomnak a szülei kimentek egy időre külföldre dolgozni és anyukám ezért kezdte el ócsárolni a szüleit,hogy hogy lehetnek ilyenek hogy otthagynak egy 17 és egy 19 éves fiút.Miközben a szülei pont ezért mentek ki dolgozni,mert ott kétszer annyi fizetést kapnak és többet is tudnak adni a gyerekeiknek.Ráadásul havonta egyszer hazajönnek.Mind a 2 fiú tud magára főzni,mosni takarítani ráadásul én is mindig megyek segíteni ha tudok. Szegényeknek nem elég,hogy kevésszer láthatják a szüleiket még anya azt is hozzávágta a barátom fejéhez,hogy milyen szülei vannak.
2010. aug. 4. 20:58
 9/10 A kérdező kommentje:

Minden este szoktam beszélni a barátommal telefonon és nagyon könnyen elsírom magam minden apróságon.Volt,hogy amiatt sírtam mert már nagyon hiányzott a barátom.Anya erre berohant a szobámba kikapta a kezemből a telefont és elkezdett kiabálni a barátommal hogy ,,mit csináltál ezzel a lánnyal,hogy megint sír.Ide többet nem jössz mert a lányom jobbat érdemel, majd elviszem bulizni,hogy más fiúkat is megismerjen"

Szószerint ezt mondta neki. :(

Én elhiszem hogy félt de ezzel a túlzott féltéssel csak tönkretesz

2010. aug. 4. 21:05
 10/10 A kérdező kommentje:

Bocsi,higy ilyen sokat írok :)

Tudom,hogy nagyon ritka az ilyen szülő aki 2 hónap járás után megendedni,hogy itt aludjon a barátom és még gyógyszert is írat.Ezért hálásak is vagyunk neki mind a ketten. De ha az elején tudott ilyen rendes lenni akkor most mi baja lett?

2010. aug. 4. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!