Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miatt rossz ember lennék...

Ez miatt rossz ember lennék vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

A párommal és apukájával élek. Júliusban felutaztam anyumékhoz Pestre ott voltam 2 és fél hetet ami nem nagyon tetszett a páromnak, mondta hogy nyugodjan maradjak de láttam rajta hogy nem így gondolja.

Azért mentem fel hozzájuk mert régen láttam őket, és úgy volt hogy legközelebb szeptemberben találkozom velük. Viszont anyumék mennek nyaralni 2 hét múlva, a húgom asztmás és megkért hogyha legyek addig náluk. Csak 5 napról lenne szó... de a párom meg az apja tették a megjegyzésüket hogyha rajtam múlna 4 hetet is anyáméknál maradnék.

Ennyire baj ha jól érzem ott magamat? Tök hülyének érzem most magam... vagy túlreagálom?


2020. júl. 27. 18:45
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem a vidékiségről szól, hanem arról, hogy a kérdező pocsékul érzi magát egy car kapcsolatban (érthető módon ha cselédet csinált magából) ezért hetekre lelép otthonról. Itt meg adják alá a lovat hogy oké hetekre eltűnni egy párkapcsolatból. Ahelyett hogy azt mondanák: becsüld már annyira magadat mint nőt, hogy megszabadulsz a faszitól, és olyat keresel akinek társ kell, nem cseléd....
2020. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
7%
22-es. De, fokent arrol szol. Mivel egyenes aranyban all az ertelemmel.
2020. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
82%

17-es a kérdező nagyon rég nem látta a szüleit és a testvérét, volt náluk 2 és fél hetet. De most a testvére kérte hogy legyen náluk 5 napot mert elutaznak nyaralni mivel hogy beteg, asztmás.


Miért ha neked a család tagod beteg lenne te nem mennél haza hogy támogasd?


Szóval a válaszod első felével nem értettem egyet. A másodikkal igen.

2020. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

23.

:DD 600 fős faluban nőttem fel és 2 diplomás mérnök lettem, mint sok más szaktársam is vidékről. Ne mondj véleményt olyan dologról amire nincs rálátásod.

2020. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
3%

A tanultsag =/= az ertelemmel papi.


Honnan veszed h nincs ralatasom? Xd olysn dolgomrol ne momdj velemenyt, amire nincs ralatasod :)

2020. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
18%
"a kérdező nagyon rég nem látta a szüleit és a testvérét, volt náluk 2 és fél hetet." Egy párkapcsolatban,a párjával élő felnőtt embertől ez hosszú idő, hacsak nem arról van szó hogy ápol valakit . Jó ha az ember szereti a családját, de a párja is a családja normális esetben, ami prioritást élvez az anyukájával és apukájával szemben. Ugyanakkor nyilvánvaló a hosszú idő valós oka: hogy a párja mellett nem érzi jól magát a kérdező. Mint írtam: érthető okokból.
2020. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
95%

Végig se olvasom a kommenteket, ennyi rosszindulatot... Remélem, nem hagyod, hogy pár rosszindulatú megjegyzés befolyásoljon Kérdező.


Egyébként. Szerintem is neked van igazad, normális, ha elmész pihenni kis időre, és jól érzed magad a családoddal.

Egyébként 2.0: mindezt neked a pároddal kéne megbeszélni, mert nagyon jól aláás egy kapcsolatot a titkolózás, pofavágás, valódi vélemény visszatartása. A párod is mondhatta volna, ha nem így gondolja, és te is szóvá tehetted volna neki.

2020. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
60%

27-es és akinek olyan a szakmája, hogy van hogy 1 hétre elmegy, két napra hazajön, vagy 2 hétig távol van és pár napot otthon van, vagy akit bármikor behívhatnak úgy, hogy a párja azt sem tudja hol van amíg haza nem jön, szerinted? Pl. kommandós?


Na velük mi van? A kérdező írta rég látta a szüleit, testvérét, mit kell ezen fikázni.

2020. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
21%
Azok melóznak, mondjuk, és nem hazamennek anyuhoz?
2020. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
5%
De látom itt se választ várnak, hanem bólogatást. Nem is lepődöm meg...
2020. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!