Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nővér vagyok, és ez rossz?

Nővér vagyok, és ez rossz?

Figyelt kérdés

10 voltam, amikor megszületett az első húgom, és 14 mikor a második. Mind a két húgommal sokat foglalkozom, játszok velük, oviba suliba vittem-viszem őket stb.

Anyámmal a kapcsolatom viszont megváltozott és nagyon rossz lett. Szinte már nem is beszélünk egymással.

Ez miért van?


2020. júl. 27. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a tesóid miatt, szerintem itt valami más lehet. Kérdezd meg tőle. Mi ezt nem tudhatjuk.
2020. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem. "Csak" "Nem is igaz" "Már mevint képzelődsz Anna... Ő Lilla. Bocsánat"
2020. júl. 27. 08:51
 3/9 anonim válasza:
16%

Az, hogy keveri a neveket az szerintem teljesen normális. Tapasztaltam én is, engem mind húgom, mind öcsém nevén is szólítanak és nincs semmi konfliktus köztem és szüleim között. Én igazából jól szórakozom és türelmesen megvárom, amíg eltalálják a keresztnevet.


Persze ettől még lehet, hogy valami húzódik a háttérben, de mivel kevés információt írtál le ebből ezt nem lehet megállapítani. De ne felejtsd el, hogy három gyerekkel teljesen más foglalkozni, mint eggyel, és ez például változtathatott a kapcsolatodon, mivel tesóidra valószínűleg több időt kell szánnia, hiszen sokkal fiatalabbak nálad.

2020. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem,más lehet ennek az oka.
2020. júl. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nálatok nem ez áll a háttérben, de az én anyukám is rosszul viselte, amikor nagyon közel kerültem a nővéremhez. Anyukám is sokat foglalkozott velem, nem az ő hibája. Félt attól, hogy ellene hangol, az akkor erősen serdülő tesóm. Ha elvonultunk beszélgetni, akkor azt érezhette, hogy őt beszéljük ki, vagy hogy egyszerűen nem ő az első számú bizalmasom. Nem lehetett jó érzés 😕
2020. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

A név keverése nem jelent semmit, pláne ha mind lányok vagytok. Nekem fiam és lányom van, és nem egyszer szóltam a lányomnak, hogy Alex, és a fiamnak, hogy Kamilla.

Amúgy ha jól veszem ki a szavaidból, legalább 18 éves vagy. Gondolom anyukád úgy érzi, te már felnőtt vagy, nem szorulsz "babusgatásra". Jelezd neki, hogy szükséged van anya-lánya időre kettesben.

2020. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget nem írtad meg, mégpedig azt, hogy miben látod a viszonyváltozás okát anyukád részéről. Persze, az ő nézetét is jó lenen tudnunk, ha azt is megírnád és nemcsak azzal a két mondattal, amit írtál.
2020. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért ez elég kevés ahhoz, hogy érdemben tudjunk segíteni.

Miben más most a viszonyotok?

A tesóiddal is másképp viselkedik, vagy csak veled?

2020. júl. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Viszonylag jó kapcsolatom volt vele. Beszéltünk, játszottunk, sétáltunk... Még mikor kicsi volt a tesóm akkor is. Aztán mikor elkezdett mászni, megváltozott. Sok időd töltöttem vele, sokszor mikor sírt este én mentem át, mert anya nem volt hajlandó felkelni (ha igen akkor is azért, hogy becsukja a szoba ajtót, ne lehessen hallani)...
2020. júl. 28. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!