Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz nővér vagyok?

Szerintetek rossz nővér vagyok?

Figyelt kérdés
Én egy rocker lány vagyok 15 éves. Tipikus kamasz "lázadó", de komoly vagyok és nagyon lojális. Viccelődős, és az a fajta vagyok akit nem érdekel a többiek véleménye. A családomnak semmi gondja a stílusommal, örülnek ,hogy magamat adom. Van egy 5 éves kishúgom. Aranyos kisbaba arcú, szőke fürtöcskékkel és rózsaszín kis ruhákkal. A húgom folyton rajtam lóg, és én ennek nagyon örülök mindig én megyek érte az óvodába és játszok is vele amikor éppen nem a haverokkal vagyok. Sokszor tartok neki "tréninget" is. ( Kis súlyzókat adok neki, fára mászunk, versenyt futtatok vele. Talpra esett egy kis csaj.) Mindenben utánozni próbál. Nem akarom a saját stílusomra nevelni de most ebben is el kezdett utánozni.(Aminek én részben örülök, de részben nem tetszik ,hogy lehet csak miattam csinálja.) A nagyszüleim pedig elkezdtek cseszegetni ezért. Rossz példát mutatok neki? Nem mintha ezért változtatnék magamon valamit is de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre...
2012. júl. 13. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez természetes, hogy megpróbál utánozni. Ne törődj vele. Kicsit nagyobb lesz ki fog alakulni a saját stílusa.

Én is utánoztam a bátyám annak idején. Aztán idővel megtaláltam a saját egyéniségem. Most teljesen más dolgokat kedvelünk :) Szerintem így lesz a húgoddal is. Meg fogja találni önmagát.

A nagyszüleiddel meg ne foglalkozz. Nem rossz példát mutatsz a húgodnak csak magadat adod. Ennyi, ilyen vagy, ezt látja, te vagy a példaképe, rád akar hasonlítani.

2012. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, és előre sajnálom a lányodat.(Bár még az messze lesz, mert látszik ,hogy még taknyos vagy.) Az én apám viszont büszke ,hogy azt adom aki vagyok és nem mást. Inkább utáljanak azért ami vagyok mint ,hogy szeressenek azért ami nem. És az ,hogy rocker vagyok nem azt jelenti mint hülye.:) Majd szólj ,ha több nyelven tudsz és külföldre jársz iskolába, szín ötös évvégivel. Na cső.
2012. júl. 13. 09:54
 3/14 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak Köszönöm.:)
2012. júl. 13. 09:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
az ember leginkább játékkal és utánzással tanul. így ismeri meg a világot. nincs ezzel semmi baj, csak hülyeséget ne taníts neki, mert arra még inkább fogékonyak. amúgy szerintem jó testvér vagy.
2012. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántson a dolog. A stílusodat azért utánozza, mert szeret. Így fejezi ki fejezi a szeretetét. Ne erőltesd rá a dolgokat,és ne is ellenezz semmit. Csak szeresd.
2012. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Naná, hogy utánozni próbál, te vagy a "nagy nővér" a szemében, minden csodálat tárgya. Biztosan lesz, amit átvesz tőled és megtart, de meg fogja találni a saját "személyiségét" is. Az unokaöcsém tízévesen figyelte, ahogy kertészkedek, és kért két tulipánhagymát tőlem. Ma már jól menő kertészeti vállalkozása van. :)
2012. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon király nővér vagy. Így, hogy leírod, hogy mi mindent csinálsz vele,meg mennyire szereted csak gratulálni tudok:) Biztos vagyok benn, szüleid büszkék rád, mai világban már csak marakodásról hallani. Az, hogy rocker vagy, az nem szégyen, az egy stílus illetve életérzés, talán a rocknak van a legtöbb mondani valója...:)15L
2012. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

rossz nővér?? ugyanmár...hisz látszik, hogy imád a hugod:) és te is őt..és ez nagyon jo! nem lesz semmi baj...úgyis megtalálja a saját személyiségét (hugom és köztem egy év két honap van napra pontosan, mégis mindig utánzott...egy idő után saját maga lett:))

23L

2012. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ez hasonló a tegnapi kérdéshez :Mit csináljak? A rokonok most tényleg messzire mentek!


te tetted fel azt is???

2012. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen én tettem fel.:) Miért?
2012. júl. 13. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!