Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz nővér vagyok?

Szerintetek rossz nővér vagyok?

Figyelt kérdés
Én egy rocker lány vagyok 15 éves. Tipikus kamasz "lázadó", de komoly vagyok és nagyon lojális. Viccelődős, és az a fajta vagyok akit nem érdekel a többiek véleménye. A családomnak semmi gondja a stílusommal, örülnek ,hogy magamat adom. Van egy 5 éves kishúgom. Aranyos kisbaba arcú, szőke fürtöcskékkel és rózsaszín kis ruhákkal. A húgom folyton rajtam lóg, és én ennek nagyon örülök mindig én megyek érte az óvodába és játszok is vele amikor éppen nem a haverokkal vagyok. Sokszor tartok neki "tréninget" is. ( Kis súlyzókat adok neki, fára mászunk, versenyt futtatok vele. Talpra esett egy kis csaj.) Mindenben utánozni próbál. Nem akarom a saját stílusomra nevelni de most ebben is el kezdett utánozni.(Aminek én részben örülök, de részben nem tetszik ,hogy lehet csak miattam csinálja.) A nagyszüleim pedig elkezdtek cseszegetni ezért. Rossz példát mutatok neki? Nem mintha ezért változtatnék magamon valamit is de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre...
2012. júl. 13. 09:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Minek teszel fel 100 kérdést? -.-"
2012. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem ez volt a kérdés, és előre sajnálom a lányodat.(Bár még az messze lesz, mert látszik ,hogy még taknyos vagy.) "Az én apám viszont büszke ,hogy azt adom aki vagyok és nem mást. Inkább utáljanak azért ami vagyok mint ,hogy szeressenek azért ami nem. És az ,hogy rocker vagyok nem azt jelenti mint hülye.:) Majd szólj ,ha több nyelven tudsz és külföldre jársz iskolába, szín ötös évvégivel. Na cső."


Ezt te kinek írtad, és mire? Nem gondolod, hogy kissé durva?


Egyébként természetes, hogy egy 5 éves kislány utánozni akar téged, a nagytesót. Nő-modellt is keres (az ún. Ödipusz-időszakban van) és valamiért az édesanyád nem passzol neki (magánvéleményem szerint nálad is baj lehet az anya-lányan vonalon). Valamint emellett a testvére hiányzik neki, ezért is utánoz. Harmadsorban pedig rendkívül agresszív ember vagy, neveletlen, durva, ezért is azonosul veled. Értsd: fél, hogy ha nem teszi, akkor durvulsz vele is.


Igaza van a nagyszüleidnek, neked pedig a lázadás mellé elkéne egy ifjúsági pszichiáter. MOST. Amíg nem késő.

2012. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12/12 Ez elég kényelmetlen lesz neked de azért beavatlak...

"Nem ez volt a kérdés, és előre sajnálom a lányodat.(Bár még az messze lesz, mert látszik ,hogy még taknyos vagy.) Az én apám viszont büszke ,hogy azt adom aki vagyok és nem mást. Inkább utáljanak azért ami vagyok mint ,hogy szeressenek azért ami nem. És az ,hogy rocker vagyok nem azt jelenti mint hülye.:) Majd szólj ,ha több nyelven tudsz és külföldre jársz iskolába, szín ötös évvégivel. Na cső." Ezt én egy olyan válaszra írtam ami elég negatív volt és "agresszív" csakhogy törölve lett. És ami a durvaságot és az agresszivitást illeti, tudd meg ,hogy én veled ellentétben tudatában állok annak ,hogy hirtelen haragú vagyok! De ez még nem is zavarna... De az ,hogy azt feltételezed ,hogy a kihúgom fél tőlem az k*rvára felb*ssza az idegeimet! És igen! Most agresszív vagyok! 5 éve ,mióta megszületett ő a szemem fénye, előtte még a káromkodást is hanyagolom! Kíváncsi vagyok ,hogy neked van-e húgod?! És igen, szoktam vele vitatkozni mert néha azért engem is kiakaszt a folytonos utánzása de még sose ártottam neki és éppen ezért tud ugráltatni engem! És megnyugtatlak ,hogy neked nem kell a "pszichiáter" mert neked már túl késő.

2012. júl. 13. 15:54
 14/14 A kérdező kommentje:
11/13 Azért mert az egyikben azt kérdeztem ,hogy "Mit csináljak?" a másikban pedig ,hogy "Szerintetek rossz nővér vagyok?" Remélem látod a különbséget. Úgy tudtam ,hogy ez egy oldal ahol azt kérdezel amit akarsz, én ezekre voltam kíváncsi.
2012. júl. 13. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!